אילן-המנעולן-קאבר-מובייל
צילינדר לדלת
אילן המנעולן
אילן המנעולן

צילינדר לדלת – הצילינדר שלכם מייצר תקלות רבות בתדירות גבוהה? אספנו עבורכם את כל מה שחשוב שתכירו לפני שאתם מחליפים אותו

לא מעט אנשים כיום נדרשים לסיועו של מנעולן מקצועי להתמודדות עם שלל תקלות בצילינדר הישן בדלת דירתם. הבעיות השכיחות ביותר הן חוסר הצלחה להכניס את המפתח למקומו הייעודי מה שמונע את פתיחת ונעילת הדלת, התמודדות עם דלת פתוחה שלא ננעלת או לחילופין, עם דלת נעולה שלא נפתחת. כך או כך, אילן המנעולן, מנעולן מקצועי העוסק בתחום מזה לא מעט שנים ידע לסייע לכם להתגבר על כל בעיה. אך חשוב להדגיש ולומר כי לא כל אדם המתיימר לסייע לכם להתגבר על כל בעיה אכן יצליח לעשות זאת ולכן, אל לכם להתפשר על מקצועיות המנעולן שלכם. אנשים רבים שלא מבינים בתחום בוחרים באופן שרירותי את המנעולן הראשון שהם הצליחו לאתר ברשת, מה שלא אחת גורם לכישלון בפתרון הבעיה ולעיתים אף גרוע מכך, לגרימת תקלות נוספות שלא היו קודם לכן. כל מנעולן המציע את שירותיו עבור כלל הציבור חייב לעבור הכשרה מקצועית ארוכה ומקיפה המקנה לו את כל הידע והכלים להתגבר על כל בעיה. ללא הכשרה מקצועית זו הוא עלול למצוא את עצמו מסתבך עם הליך החלפת צילינדר לדלת, החלפת צילינדר מולטילוק, צילינדר רב בריח או כל שאר סוגי צילינדרים שונים. אילן המנעולן סיים את כל מסלול הכשרתו בהצלחה כך שהוא יודע להתגבר על כל בעיה ולהשלים את כל שלבי החלפת צילינדר לדלת.

מחפשים מנעולן מקצועי שידע להתגבר על כל בעיה במהירות וביעילות? בדקו האם הוא מחזיק ברישיון תקף לעסוק בתחום!

אך איך תדעו שהמנעולן בו אתם מתעניינים אכן סיים את כל מסלול הכשרתו בהצלחה אתם שואלים? בידקו האם הוא מחזיק ברישיון תקף לעסוק בתחום. כל מנעולן מקצועי שסיים את מסלול הכשרתו בהצלחה מקבל רישיון תקף להציע את שירותיו בתור מנעולן המגיע לבית הלקוח ומשלים את כל שלבי החלפת צילינדר לדלת. במידה והמנעולן שלכם לא מחזיר ברישיון תקף לעסוק בתחום, ייתכן שהוא כלל לא עבר מסלון הכשרה. מעבר למסלול ההכשרה, אילן המנעולן מקפיד לעבור השתלמויות מקצועיות בתדירות גבוהה בכדי ליישר קו עם הקידמה המקצועית בתחום. בשנים האחרונות חלים לא מעט שינויים ושיפורים תמידיים בעולם המנעולנות שבאים לידי ביטוי בעיקר באופן השימוש וברמת האבטחה של הצילינדרים. אם עד לפני מספר שנים כל מנעולן שרק החל את דרכו בתחום ללא ניסיון או כלים מקצועיים הצליח להתגבר על כל בעיה והשלים בהצלחה את שלבי החלפת צילינדר לדלת, כיום ישנם סוגי צילינדרים שיצליחו לאתגר גם את המנעולנים המקצועיים והמנוסים ביותר. מסיבה זו כל מנעולן מקצועי המתיימר להעניק שירות מיטבי עבור כל לקוחותיו, חייב לעבור השתלמויות מקצועיות בכדי להכיר לעומק את כל סוגי צילינדרים וכך להשלים בהצלחה החלפת מנעולים בכל רמת אבטחה. אז רגע לפני שאתם בוחרים את המנעולן שלכם ומתחילים בשלבי החלפת צילינדר לדלת, חשוב שתכירו כמה פרטים אודות דרכי ההתמודדות עם הבעיות השכיחות ביותר.

מחדשים צילינדר תקין? משימתו של המנעולן תהיה פשוטה למדי!

במידה והחלטתם לחדש צילינדר מולטילוק בדירתכם ללא כל תקלה, עבודתו של אילן המנעולן תהיה פשוטה למדי. כל שהוא יידרש לעשות זה לפרק צילינדר לדלת ולהרכיב אחד חדש בהתאם לבחירתכם. הליך זה נחשב לפשוט ביותר ולא מצריך ממנעולן מקצועי יותר מכמה דקות בודדות. לעומת זאת, במידה ובחרתם להזעיק את שירותיו של אילן המנעולן להתמודדות עם תקלה בצילינדר, שלבי ההחלפה הופכים מעט מורכבים יותר. אם מדובר על דלת פתוחה שלא ננעלת, המורכבות אינה מורכבת כל כך. היכולת לפתוח את הדלת מאפשרת לאילן המנעולן לראות את כל חלקי הצילינדר מכלל צדדיו ולזהות במדויק את מקור הבעיה. בחינה נכונה ואיתור מקור הבעיה יאפשרו לכל מנעולן מקצועי להתגבר על הבעיה ברוב המקרים, ובחלקם אף ללא פגיעה בצילינדר הקיים. אך חשוב שתדעו כי גם במידה והמנעולן שלכם הצליח להתגבר על הבעיה ללא הרס הצילינדר הקיים, אל לכם לוותר על הליך החלפת צילינדר לדלת. אילן המנעולן וכמוהו עוד לא מעט מנעולנים מקצועיים ממליצים להחליף את הצילינדר הקיים גם אם הבעיה תוקנה והצילינדר נשאר בתקינותו. המלצה זו נובעת בעיקר מהחשש שצילינדר מולטילוק, רב בריח או כל סוגי צילינדרים ימשיכו לייצר תקלות חוזרות ונשנות לאחר שנים ארוכות שהן מורכבים בדלת דירתכם וכבר הספיקו לייצר תקלה אחת גדולה. סיבה נוספת להמלצה זו היא השיפור המשמעותי של הצילינדרים המיוצרים כיום בהשוואה לאלה שיוצרו בעבר. מעבר לנוחות השימוש בסוגי צילינדרים הנפתחים וננעלים על ידי חיישנים, טביעות אצבע או אפליקצייה ייעודית, הצילינדרים החדשים כוללים גם רמות אבטחה גבוהות במיוחד. לכן, גם אם אילן המנעולן הצליח לפתור לכם את הבעיה, לא כדאי לכם לוותר על הליך החלפת צילינדר לדלת, אודותיו נרחיב מטה.

המנעולן נדרש להתחיל בשלבי הפריצה? הכירו את השיטות השונות והמוצלחות ביותר לפרוץ כל צילינדר

מתמודדים עם דלת שמסרבת להיפתח? המנעולן שלכם יידרש להתמודד עם האתגר המורכב ביותר. הליך החלפת צילינדר לדלת שלא נפתחת מחייב את המנעולן שלכם להתחיל בשלבי הפריצה. פריצת סוגי צילינדרים נעשית בשתי שיטות מרכזיות, הראשונה ידידותית ללא הרס הצילינדר הקיים והשנייה אגרסיבית וכוללת קידוחים במטרה לפגוע בתקינות צילינדר לדלת. אילן המנעולן בדומה לרוב ככל המנעולנים המקצועיים ברוב המקרים יבחרו בשיטה השנייה לפריצה, הנחשבת פשוטה, מהירה ובטוחה הרבה יותר. בעזרת קידוח אחד בנקודה אסטרטגית ומדויקת, מנעולן מקצועי ידע לפגום בתקינות צילינדר לדלת, מה שיאפשר את פתיחתה מיד לאחר מכן. סיבה נוספת בגינה רבים בוחרים בשיטה זו היא העובדה שאין צורך לנסות ולשמור על תקינותו של הצילינדר הקיים, שהרי ההמלצה המקצועית היא להחליפו בכל מקרה. מיד לאחר תום הליך פריצת צילינדר לדלת, אילן המנעולן יעבור לשלב הבא, שלב החלפת צילינדר לדלת.

כך תדעו לבחור את הצילינדר המותאם למלוא הצרכים שלכם

בשלב זה אתם נדרשים לבחור את הצילינדר הטוב והמתאים ביותר עבור הצרכים שלכם. על מנת שתצליחו לבחור נכון, ריכזנו עבורכם את ההבדלים המשמעותיים ביותר בין הדגמים השונים של סוגי צילינדרים. ראשית, חשוב לדעת שישנם צילינדרים בעלי רמות אבטחה גבוהות שיאתגרו גם את טובי המנעולנים, ולעומתם, יש לא מעט סוגי צילינדרים בעלי רמות אבטחה ירודות שכל מנעולן חובב יצליח לפרוץ בקלות רבה. שנית, כיום יש מבחר עשיר של סוגי צילינדרים המשלבים מערכות טכנולוגיה מתקדמות המאפשרות את פתיחת ונעילת הדלת בעזרת קוד קבוע, טביעת אצבע, חיישן מתקדם או אפליקציה ייעודית. הצילינדרים הללו נוחים לשימוש ולכן נחשבים למבוקשים ביותר כיום. לעומתם כמובן יש לא מעט סוגי צילינדר לדלת שנפתחים וננעלים על ידי מפתח בלבד. הליך החלפת מנעולים מחייב אתכם לבחור נכון את הצילינדר המתאים ביותר עבורכם גם מבחינה תקציבית ולכן חשוב להדגיש כי ככל שהצילינדר מתקדם יותר, כך עלותו גבוהה יותר. מומלץ להקציב סכום מקסימלי אותו תהיו מוכנים להשקיע על החלפת מנעולים ולאחר מכן לבחור את הטוב ביותר במסגרת התקציב.

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
דילוג לתוכן