אילן-המנעולן-קאבר-מובייל
צילינדר מולטיטוק
אילן המנעולן
אילן המנעולן

מנעול צילינדר מולטילוק הוא מנעול פופולארי. מדוע ומה אנחנו צריכים לדעת על כך?

אני, אילן המנעולן, יכול להגיד ממקור ראשון כי אין דבר חשוב בעולם יותר מאשר הביטחון האישי שלכם, של בני המשפחה שלכם, בבית העסק שלכם ועוד. מנעול מולטילוק הוא מהמנעולים הפופולאריים והמשמעותיים ביותר שקיימים בשוק. בזכות הפטנטים הייחודיים של החברה, רבים יכולים להעיד על כך כי מדובר על מנעול איכותי, נוח לשימוש ובמיוחד, יעיל מאוד.  

אז מה אתם צריכים לדעת על צילינדר מולטילוק? למה אני, אילן המנעולן ממליץ עליו בחום? על כך ועוד במאמר הבא.

צילינדר מולטילוק לעומת צילינדר רב בריח

רבים שואלים אותי, את אילן המנעולן , מה טוב יותר בעיני, צילינדר מולטילוק או שמא צילינדר רב בריח. התשובה שלי לכך היא שמאוד תלוי מה אתם רוצים להשיג ומה היתרונות והחסרונות של הדלת שלכם. חשוב להבין כי לדלת, למשקופים, אפילו הידית בה אתם בוחרים להשתמש, לכולם יש תפקיד במנגנון הנעילה השלם. כולם הם חלקים בפאזל שמנסה להבטיח את הביטחון שלכם ושל היקרים שלכם לאורך כל הדרך. לכן חשוב כל כך להקפיד על בחירה נכונה של צילינדר מולטילוק או צילינדר רב בריח לפי האפשרויות העומדות לפניכם.

אבל לפני שתבחרו בין צילינדר מולטילוק ובין צילינדר רב בריח, אולי כדאי שנקדיש כמה מילים לדבר על ההבדלים המהותיים בין שני סוגי המנעולים הללו.

היתרונות והחסרונות של צילינדר רב בריח:  צילינדר רב בריח הוא מנעול צילינדר רגיל לכל דבר ועניין, על כך כמובן נפרט בהרחבה בהמשך, אלא שההבדל המרכזי הוא שבמקום לשונית דלת אחת, אנחנו מדברים על כמה לשוניות דלת, מכאן גם שמו של המנעול, רב בריח. שכן, למנעול הזה יש כמה בריחים. לכן, כאשר מדברים איתי, אילן המנעולן בתור מנעולן מקצועי אני תמיד מנסה לברר האם מדובר על דלת רחבה יחסית. שכן אם אנחנו מדברים על דלת רחבה יחסית, אזי שבמקרה של החלפה בין סוגי צילינדרים , יכול להיות שאשקול באמת להניח צילינדר רב בריח. אבל אם מדובר על דלת צרה יחסית, כנראה שאנסה לחשוב על כיוונים אחרים לפעולה.

מה היתרונות של מנעול צילינדר מולטילוק: אז באמת במקרה הזה של צילינדר מולטילוק היתרונות של זה מול צילינדר רב בריח מתחדדים. שכן כאשר אנחנו מדברים על הפער בין המנעול הזה למנעול הזה אנחנו צריכים לזכור כי האיכות של צילינדר מלטיטוק נובעת מהפטנט הייחודי הממוקם בתוך חור המנעול עצמו, כך שלכאורה, בניגוד למקרה של צילינדר רב בריח, כאן אנחנו מדברים על סיטואציה בה גודל הדלת לא כל כך משנה. מתי צילינדר מולטילוק עלול להוות בעיה? לעיתים, אני, אילן המנעולן , לא שש להניח את המנעול הזה אצל משפחות בעלות ילדים שעלולים לאבד את המפתחות לדירה. משום שמדובר על מנעול ייחודי לא קל לשכפל מפתחות חדשים מה שעלול להביא לסחרור בהמשך. לכן, צילינדר מולטילוק מתאים בעיני יותר למשרדים, לבתי עסק, לבתים פרטיים במידת הצורך, אבל לא בכל מחיר ולא כאשר יש חשש סביר שהמפתחות ילכו לאיבוד בתדירות גבוהה.

מדוע חשוב כל כך שעבודה כמו התקנה של צילינדר לדלת תיעשה בידי מנעולן מקצועי

בין אם אתם מעוניינים להתקין צילינדר מולטילוק ובין אם אתם מעוניינים להתקין צילינדר רב בריח, הרי שגם במקרה של צילינדר מולטילוק וגם במקרה של צילינדר רב בריח, כאשר אנחנו מדברים על התקנה של צילינדר לדלת, אנחנו מדברים על עבודה אותה חייב לעשות איש מקצוע מיומן בלבד. הסיבות לכך רבות אבל עיקרן הוא שמנגנון הדלת ומנגנון הנעילה שלובים אלו באלו. בין אם אתם מעוניינים בהתקנה של צילינדר לדלת עשוי חברת רב בריח ובין אם אתם מעוניינים דווקא באותו צילינדר מולטילוק, בכל אחד מהמקרים הללו חשוב שמי שיתקין את המנעול יהיה זה שמסוגל לראות את המערך הכולל ולהגיב אליו בהתאם.

כאשר מנעולן לא מקצועי עושה את העבודה, אני, אילן המנעולן, ראיתי כל כך הרבה פעמים בהן זה קורה, אז גם הדלת וגם מנגנון הנעילה כולו נמצא בבעיה. המטרה היא בראש ובראשונה להצליח לייצר סיטואציה בה כל מה שחשוב מחזיק מעמד. בין אם מדובר על הדלת ובין אם מדובר על המנעול עצמו. הרי הסיבה בגינה אתם הולכים לאיש מקצוע מנוסה לכתחילה היא על מנת שלא תמצאו את עצמכם חוזרים אליו שוב ושוב כדי שזה יתקין לכם צילינדר מולטילוק בשנית. לכן, חשוב כל כך לבחור נכון את אנשי המקצוע איתם אתם מעוניינים לעבוד כדי שתוכלו להישאר עם ראש שקט לאורך זמן.

איך תמצאו איש מקצוע מעולה בקלות

רבים שואלים את השאלה הזו ואנחנו כאן כדי לספק לכך תשובה. כדי לדאוג לכך שתבחרו נכון מנעולן מקצועי, מנוסה שיתן לכם את המענה לו אתם זקוקים, הכנתי עבורכם רשימה קצרה שתכיל את כל הסעיפים שיעזרו לכם לבחור נכון מנעולן מקצועי שיתאים בין סוגי צילינדרים צילינדר לדלת. בין אם זה יהיה צילינדר מולטילוק ובין אם זה יהיה צילינר רב בריח.

  1. שאלו אותו שאלות כבר בשיחה הראשונה: איש מקצוע מעולה פשוט יענה לך ולא יתן לכם לשהות בחוסר וודאות.
  2. אל תפחדו לשאול מה מחיר התיקון כבר מההתחלה: אתם יכולים לשאול בדיוק כמה זה עלול לעלות לכם ללא כל חשש. רבים וטובים עושים זאת וזה יקנה לכם שקט.

אני, אילן המנעולן תמיד פה לענות על כל שאלה.

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
דילוג לתוכן