אילן-המנעולן-קאבר-מובייל
החלפת צילינדר
אילן המנעולן
אילן המנעולן

החלפת צילינדר – מרגישים שהמפתח בקושי נכנס לפתחו הייעודי? אתם צריכים להפעיל כוח בכדי לפתוח ולנעול את הצילינדר? הגיע הזמן להחליף אותו!

לא מעט אנשים כיום בוחרים להיעזר בשירותיו של אילן המנעולן במטרה להתגבר על בעיות שונות בצילינדר. אם גם אתם מרגישים שהצילינדר כבר לא נפתח בקלות כמו בעבר או שהמפתח בקושי נכנס למקומו הייעודי, ייתכן שכדאי להקדים תרופה למכה ולבחור בהליך החלפת צילינדר. בשנים האחרונות חלו שינויים ושיפורים רבים בעולם המנעולנות בכלל ובייצור הצילינדרים בפרט. הצילינדרים החדשים שנמכרים כיום כוללים לא מעט שיפורים על פני קודמיהם, מה שמביא רבים לבחור בהליך החלפת צילינדר גם אם הוא תקין לחלוטין. לפני שניגע בכל היתרונות הגדולים של הצילינדרים החדשים על פני הצילינדרים הישנים, חשוב להדגיש ולומר שלפני שאתם מתחילים בהליך החלפת צילינדר, חשוב להכיר בחשיבות של בחירת מנעולן מקצועי. לא מעט אנשים כיום לא החליפו צילינדר מימיהם ולכן הם לא מכירים בחשיבות של מקצועיות בתחום. חוסר היכרות זו גורמת לרבים להזמין את המנעולן הראשון שהם הצליחו לאתר ברשת ללא כל ידיעה אודות רמתו המקצועית. על כן חשוב להדגיש ולומר כי לא כל מנעולן המתיימר להשלים את הליך החלפת צילינדר, ידע לעשות זאת בצורה מקצועית ונכונה. מנעולן מקצועי ומיומן חייב לעבור הכשרה מקצועית ארוכה ומקיפה המקנה לו את כל ידיעותיו בתחום לפני שהוא מציע שירות לרבים. כיום יש לא מעט אנשים המציעים שירותי מנעולנות על אף שלא עברו שום הליך הכשרה המאפשר להם להתמודד במקצועיות עם כל בעיה.

מנעולן מקצועי חייב לעבור הכשרה מקיפה המקנה לו את כל הידע והכלים להתמודד עם כל בעיה – וודאו שהמנעולן שלכם מחזיק ברישיון לעסוק בתחום!

אז איך תדעו שהמנעולן שלכם באמת עבר בהצלחה מסלול השכרה מלא ומקיף? מאוד פשוט, בדקו האם הוא מחזיק ברישיון תקף לעסוק בתחום. כל מנעולן מקצועי שסיים את הכשרתו בתחום מקבל מיד לאחר מכן רישיון תקף להציע את שירותיו בתור מנעולן מקצועי. אילן המנעולן, מנעולן מקצועי שעוסק בתחום מזה לא מעט שנים, מחזיק ברישיון תקף כך שנוא רשאי להציע את שירותיו לכלל הציבור. אך לא תמיד ההכשרה המקצועית מספיקה. כפי שציינו מעלה בשנים האחרונות חלים שינויים רבים בעולם המנעולנות. השינויים באים לידי ביטוי בעיקר בשיפור רמות האבטחה של הצילינדרים וכן בשיפור נוחות השימוש בהם. אם עד לפני מספר שנים כל מנעולן מתחיל בתחילת דרכו וללא כל ניסיון בתחום הצליח להשלים את כל שלבי החלפת צילינדר בקלות רבה, הרי לנו שכיום ישנם צילינדרים עמידים במיוחד שיצליחו לאתגר גם את המנעולנים המקצועיים ביותר שמגיעים מצויידים עם כל הציוד המתקדם. אז מה ניתן לעשות בכדי לשמור על רמת מקצועיות גבוהה? פשוט לעבור השתלמויות מקצועיות בתדירות גבוהה. אילן המנעולן המציע שירותי פריצה, החלפת צילינדר ועוד מקפיד לחדש את ידיעותיו המקצועיות בתדירות גבוהה במטרה לוודא שהוא יצליח להעניק שירות מיטבי לכל דורש. בעזרת השתלמויות מקצועיות הוא מכיר את כל סוגי המנעולים החדשים  והמתקדמים ביותר על בוריים עוד לפני שהוא מגיע לבית לקוחותיו. אז בין אם מדובר בהליך החלפת צילינדר לדלת, צילינדר רב בריח או כל סוגי צילינדרים, אילן המנעולן ידע להשלים עבורכם את הליך החלפת מנעולים על הצד הטוב ביותר.

הדלת לא ננעלת? זה מה שהמנעולן שלכם ידרש לעשות

אילן המנעולן ועוד מנעולנים מקצועיים רבים מצביעים על מספר מצבים איתם הם נדרשים להתמודד כשהם נקראים להליך החלפת צילינדר. המקרה הראשון והפשוט ביותר הוא החלפת צילינדר למטרת התחדשות ללא תקלה בצילינדר הקיים. המקרה השני הוא התמודדות עם דלת פתוחה שלא ננעלת והמקרה השלישי הוא התמודדות עם דלת נעולה שלא נפתחת. הליך החלפת צילינדר לדלת, צילינדר רב בריח או כל סוגי צילינדרים למטרות התחדשות מצריך מהמנעולן שלכם לשלוף את הצילינדר הקיים ולהרכיב אחד חדש שתבחרו. הליך זה נחשב לפשוט ולמהיר ביותר מבין השלושה. לעומתו, ההתמודדות עם דלת פתוחה שלא ננעלת ברוב המקרים תאלץ מהמנעולן שלכם להתגבר על הבעיה לפני תחילת הליך החלפת מנעולים. התמודדות זו אינה נחשבת למורכבת במיוחד בשל העובדה הפשוטה שהדלת פתוחה כך שאילן המנעולן ידע לבחון את הצילינדר מכלל צדדיו. בחינה מקצועית זו ברוב המקרים תאפשר להתגבר על הבעיה ולעיתים אף ללא כל פגיעה בצילינדר הקיים. אך חשוב להדגיש ולומר כי למרות שהצילינדר הקיים נשאר בתקינותו, בכל זאת אילן המנעולן ממליץ להחליף את הצילינדר הקיים בצילינדר חדש ובעל רמות אבטחה גבוהות יותר.

גם אם המנעולן שלכם יתגבר על הבעיה ללא פגיעה בתקינות הצילינדר הקיים, אל תהססו להחליפו!

הסיבות בגינן מנעולנים רבים ממליצים על הליך החלפת צילינדר למרות שהצילינדר הקיים נשאר בתקינותו הן החשש לתקלות חוזרות ונשנות מצילינדר ישן שכבר הוכיח שאינו תקין כמו בעבר וכן הדגמים החדשים והטובים יותר של הצילינדרים מהשנים האחרונות. מעבר לשיפור רמות האבטחה, הצילינדרים החדשים יאפשרו לכם לעשות שימוש נוח יותר בכל דלתות דירתכם. ההתמודדות השלישית והמורכבת ביותר של הליך החלפת צילינדר לדלת, החלפת צילינדר רב בריח או החלפת כל סוגי צילינדרים כוללת דלת נעולה שלא נפתחת. בשונה מההתמודדות הקודמת, במקרה זה אילן המנעולן לא יוכל לבחון את כל חלקי הצילינדר מכלל צדדיו, מה שיקשה עליו להתחקות אחר מקור הבעיה ולהתגבר עליה. במקרים אלה, אילן המנעולן נדרש להתחיל בשלבי הפריצה הנעשים בשתי שיטות מרכזיות. השיטה הראשונה והפחות נפוצה למנעולנים שמחפשים איך לחייב אתכם היא פריצה ידידותית ללא כל פגיעה בתקינותו של הצילינדר הקיים ואילו השיטה השנייה אגרסיבית יותר וכולל קידוח בנקודה אסטרטגית שגורמת להרס הצילינדר הקיים, מה שמאפשר לפתוח את הדלת ולהתחיל בהליך החלפת צילינדר לדלת. אילן המנעולן בדומה לרוב ככל המנעולנים בוחרים בשיטת הפריצה השנייה הנחשבת פשוטה, מהירה ויעילה יותר. מעבר לכך, בעקבות ההמלצה המקצועית להשלים את הליך החלפת צילינדר גם אם הצילינדר הקיים יישאר בתקינותו, אין צורך לנסות ולשמור על צילינדר קיים.

כך בוחרים נכון צילינדר חדש – בואו נכיר את כל ההבדלים בין הדגמים השונים

אז רגע לפני שאתם מתחילים בהליך החלפת צילינדר, חשוב שתכירו את כל ההבדלים בין סוגי הצילינדרים השונים כך שתוכלו לבחור נכון את הצילינדר החדש שלכם. ההבדל הראשון הוא ברמת האבטחה של המנעול. כיום ישנם מנעולים חדשים בעלי רמות אבטחה גבוהות במיוחד לימינו שיאתגרו גם את המנעולנים המקצועיים והמיומנים ביותר, ולעומתם, ישנם צילינדרים בעלי רמות אבטחה הכי בסיסיות בלבד שכל מנעולן חובב יצליח לפרוץ. ההבדל השני הוא באפשרויות הפתיחה והנעילה של המנעול. כיום ישנם מנעולים הנפתחים וננעלים על ידי קוד קבוע, חיישנים מתקדים, טביעות אצבע או אף אפליקציה ייעודית ולעומתם, ישנם מנעולים שנפתחים וננעלים על ידי מפתחות בלבד. ככל שהצילינדר שתבחרו יהיה מתקדם יותר ובעל רמת אבטחה גבוהה יותר, כך המחיר שתידרשו לשלם עליו יהיה גבוה יותר. אילן המנעולן המציע את שירותי החלפת צילינדר לדלת, צילינדר רב בריח או כל סוגי מנעולים, ידע להשלים החלפת מנעולים מכל הסוגים והמינים על הצד הטוב ביותר וללא כל פגיעה בתקינות הדלת. בחירה נכונה במנעולן מקצועי תאפשר לכם להתגבר על כל בעיה תוך זמן קצר ובמחיר הוגן.

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
דילוג לתוכן