אילן-המנעולן-קאבר-מובייל
פריצה לבית
אילן המנעולן
אילן המנעולן

חוששים מפריצה לבית? כך תמנעו את הפריצה הבאה

אם תשאלו כל מנעולן מהם המקרים השכיחים ביותר שבהם הוא נדרש לטפל, ככל הנראה שאחת מהתשובות תהיה מקרי פריצה לבית. פריצת דלת על ידי גנבים היא דבר שכיח מאוד שמתרחש לעיתים קרובות, בטח בעונת הקיץ שבה כמות הפריצות היא בשיאה. מספיק תשאירו את הבית ללא השגחה במשך מספר שעות, ואותו פורץ יוכל לנצל זאת לצורך פריצה לבית – ולכם אין ממש את היכולת להשפיע.

אז עולה השאלה – איך ניתן למנוע פריצת דלת? הרי אתם לא יכולים לשבת בחוסר מעש, ולקוות כי הפורצים לא יגיעו לבית שלכם. בטח אם יש לכם מוצרים או חפצים יקרי ערך, שאתם לא יכולים להסכים שהם ילכו לכם לאיבוד. אז רגע לפני שאתם פשוט מרימים ידיים, יש לנו כמה טיפים שיכולים לשנות את החיים שלכם מקצה לקצה.

תשתדלו להחליף מנעול כל כמה שנים

האם יצא לכם לשאול את עצמכם לאחרונה – מתי החלפת מנעול בפעם האחרונה? לא מעט אנשים אינם יודעים לענות על השאלה הזאת, כי עבר כל כך הרבה זמן. עליכם לזכור כי בכל שנה יוצאים לשוק מנעולים חדשים ובטחותיים יותר, ולכן אתם צריכים לדאוג בכל כמה שנים לחדש את המנעול הישן שלכם.

מנעול ישן הוא קודם כל במצב פחות טוב מאשר מנעול חדש, ולכן כל התהליך של פריצת מנעולים לדלת ופריצה לבית הופך להיות פשוט יותר – שכן המנעול עצמו לא מגן עליכם בצורה טובה. בנוסף מנעולים ישנים הם הרבה פחות אפקטיביים מפני פריצות, ולכן הפורצים עשויים לנצל זאת על מנת להיכנס לבית שלכם. האם ידעתם כי פורצים יעדיפו להיכנס לדירות עם מנעולים ישנים וימנעו מפריצה לבית עם מנעולים חדשים?

תשתדלו לא לתת לילדים מפתחות לבית

השאיפה שלכם כמובן היא להרגיל את הילדים שלכם לעצמאות, אך אתם לא יכולים להשלים עם מצב שבו לילדים שלכם יש את המפתח לבית – והם עלולים לאבד אותו. כל פעם שמפתח הולך לאיבוד, אתם צריכים לשקול להחליף את המנעול – כי כל מי שמחזיק את המפתח לבית שלכם יכול להיכנס ללא כל הפרעה והפריצה לבית תהיה הרבה יותר קלה בשבילו. אתם לא באמת יכולים לדעת למי המפתחות הגיעו ומה הוא יעשה כאשר הם ברשותו.

אז מה כן תוכלו לעשות? אתם יכולים להשאיר את המפתח אצל אחד השכנים, ומשם הילדים יכולים לקחת אותו. אם אתם סומכים על הילדים שלכם, תוכלו לתת להם את המפתח – אך תסבירו להם כמה זה חשוב לשמור עליו ולא לאבד אותו.

תשתדלו שלא להשאיר את המפתח במקומות מפוקפקים

פריצה לבית על ידי פורץ לא חייב להיות מאוד מתוחכמת, לעיתים הפורצים יכולים לבצע את הפריצה לבית בגלל טעות שלכם. לא מעט אנשים משאירים את המפתחות של הבית במקומות מפוקפקים – על מנת שבן משפחה אחר יוכל לפתוח איתם את הבית. אך מה שאתם לא יודעים זה שהפורצים בודקים את הנושא הזה, והם יכולים למצוא את המפתח ולהיכנס לבית שלכם. לכן אתם צריכים להימנע מלהשאיר את המפתחות בארון החשמל או מתחת לשטיח, כי בסוף אתם יכולים להכניס לעצמכם גול עצמי.

אז מה כן תוכלו לעשות? תדאגו שלכל אחד מבני המשפחה יהיה את המפתח האישי שלו. אם חסר לכם מפתחות, הזמינו מנעולן על מנת שידאג לשכפל לכם את המפתחות של הבית לכל בני המשפחה. כך תוכלו לדעת שאתם לא מסכנים את עצמכם ומגדילים את הסיכוי שיפרצו לכם לבית.

מתקינים דלת חדשה רק עם מנעולן מוסמך


כיום בשוק תוכלו למצוא אין ספור דלתות חדשות, אך דלת הכניסה היא זאת שעשויה להרחיק פורצים וגנבים. ככל שתבחרו את הדלת החזקה והעמידה ביותר, כך תוכלו לדעת שאין סיכוי שהפורצים ינסו להיכנס לבית שלכם. אך איך אתם עם הידע המצומצם שיש ברשותכם תוכלו לעשות את הבחירה הנכונה? האמת אתם לא צריכים לשבור את הראש.

תוכלו להתייעץ עם מנעולן פורץ מנעולים מוסמך על מנת שהוא יגיד לכם איזה דלת היא הנכונה ביותר עבורכם. זאת שמתאימה לכם גם מבחינת רמת הביטחון וגם מבחינת התקציב שעומד לרשותכם. כך תוכלו לדעת שהסיכוי שפורץ יבצע פריצת דלת הוא אפסי, מכיוון שבחרתם את הדלת האיכותית ביותר – וכאשר אתם לא מתפשרים, אתם בסוף תוכלו לקצור את הפירות.

שתפו את המאמר לחברים:

שיתוף ב email
Email
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
דילוג לתוכן