אילן-המנעולן-קאבר-מובייל
פריצת מנעולים
אילן המנעולן
אילן המנעולן

פריצת מנעולים – הכל על שיטות הפריצה השונות ושלל סוגי הצילינדרים הקיימים כיום

כל מה שחשוב להכיר טרם הזמנתו של מנעולן מקצועי ומוסמך, מגוון דרכים לפעולת פריצת מנעולים ושלל סוגי צילינדרים שונים לבחירה. היכרות עם כלל הנתונים הללו תבטיח לכם עבודה מהירה, יעילה, מוצלחת וזולה.

השינויים בצילינדרים מהשנים האחרונות – רמת אבטחה גבוהה במיוחד

אנשים רבים מזמינים את המנעולן הראשון שהם מצליחים לאתר ברשת בשל הצורך בטיפול בהול בבעיה. לא אחת מזמיני המנעולנים הם אלה שנתקעו מחוץ לבית או לרכב לאחר איבוד המפתח. שירותי פריצת מנעולים על ידי אנשי המקצוע הנכונים יאפשרו כניסה לדירה או לרכב ללא כל בעיה. אך חשוב לדעת כי בשנים האחרונות חלים לא מעט שינויים בעולם המנעולים. אם עד לפני מספר שנים לא רבת ניתן היה לפרוץ בקלות רבה את רוב סוגי הצילינדרים שרמת אבטחתם הייתה בסיסית בלבד, הרי לנו שכיום ישנן מערכות מתקדמות שהרימו את רמת האבטחה למניעת פריצת מנעולים, אך כמובן שגם מקשות על פריצות מרצון שנעשות על ידי פורץ דלתות מקצועי מאידך.

השתלמויות מקצועיות להיכרות מלאה עם כל סוגי המנעולים החדשים ביותר

לכן, פורץ דלתות מקצועי אשר עוסק בתחום המנעולנות כפרנסתו העיקרית, חייב לעבור השתלמויות מקצועיות כל העת ולהתאים את ידיעותיו לקצב המהיר של השינויים במנעולים. במידה ולא יקפיד על כך, הוא ימצא את עצמו מתקשה להתגבר על מנעולים חדשניים בעלי מערכות אבטחה ברמה גבוהה מה שיאלץ אותו להיעזר בקידוחים שיפגעו בתקינותו של הצילינדר. נקודה זו שולחת אותנו להיכרת עם כלל השיטות הקיימות כיום לשירותי פריצת מנעולים.

השיטות השונות למתן שירותי פריצת מנעולים

בכלליותו של דבר ישנן שתי שיטות מרכזיות שכדאי להכיר. השיטה הראשונה היא פריצת מנעולים ללא פגיעה בהם והשיטה השניה היא פריצת מנעולים על ידי קידוחים שיפגעו ביעילותו של הצילינדר הנפרץ. חשוב לומר כי כל פורץ דלתות חובב שאינו מקצועי ידע להתמודד עם כל מנעול בשיטה השנייה. אך מקצועיותו של פורץ דלתות תבוא לידי ביטוי בהצלחתו להתגבר על הבעיה ללא פגיעה בצילינדר כלל. בחירה בשיטת הפריצה שפוגעת בצילינדר תחייב אתכם להחליף צילינדר על מנת לנעול בבטחה את הדלת, מה שכמובן מספק עבודה נוספת לנותן השירות שלכם. לכן, קיימת חשיבות רבה לבחור נכון מנעולן מקצועי ואמין שלא יבחר בשיטה הפוגעת בצילינדר רק בשביל למכור לכם אחד חדש ולעמול על התקנתו.

אילן המנעולן – מנעולן מקצועי, אמין ומומלץ במיוחד על ידי כמות גדולה של לקוחות מרוצים

אילן המנעולן אשר עוסק בתחום שנים ארוכת במקצועיות רבה מכיר את כל השיטות והדרכים הקיימות להתמודד עם פריצת מנעולים ללא קידוח. מעבר למקצועיותו הרבה, אילן המנעולן מומלץ על ידי לקוחות מרוצים רבים כמנעולן אמין והגון במיוחד, כך תוכלו להיות בטוחים שהוא יעשה הכל בכדי להעניק שירות פריצת מנעולים ללא פגיעה בצילינדר. אך גם במקרים בהם אין ברירה אלא לקדוח על מנת להתגבר על הבעיה ולפרוץ את הדלת הסוררת, חשוב להכיר מספר נקודות שיסייעו לכם לבחור נכון את הצילינדרים המתאימים ביותר עבור הצרכים שלכם.

התאימו את הצילינדר הטוב והמתאים ביותר לצרכים שלכם

כיום יש לא מעט סוגים שונים של צילינדרים השונים זה מזה ברמת האבטחה שהם מעניקים. ככל שרמת האבטחה עולה, כך גם המחיר עולה בהתאמה ולכן חשוב לדעת להתאים את הצילינדר הטוב והמותאם ביותר לצרכים שלכם כך שתוכלו ליהנות מרמת ההגנה הנדרשת מחד, אך לא לשלם מחירים מופקעים שלא לצורך מאידך. אילן המנעולן שהינו מנעולן מוסמך המתמחה בפריצת מנעולים, משמע הדבר מכיר את היתרונות והחסרונות של כל מנעול וצילינדר, ידע להתאים עבור כל צורך את הצילינדר הטוב ביותר שיענה על כלל צורכי הבטיחות ללא חריגה מהתקציב.

מספר אפשרויות נעילה מתקדמות שפותחו בשנים האחרונות – מקודן ועד מנעול ביומטרי

הנה לכם חלק קטן מכלל אפשרויות הנעילה הקיימות כיום. האפשרות הראשונה היא כמובן צילינדר בלבד בשלל רמות אבטחה. פורץ מנעולים מקצועי ידע להתאים צילינדרים לצורכי הלקוח כך שמחירם כולל עבוד ינועו בין 300 ל 500 שקלים, בהתאם לרמת האבטחה של הצילינדר. האפשרות השנייה היא הוספת קודן מיוחד שימנע את פתיחת הדלת טרם הקשת הקוד הסודי שיבחר. יתרון השימוש בקודן הוא כמובן צמצום האפשרויות הגורמות לצורך בשירותי פריצת מנעולים (אין סכנה לאיבוד המפתח, שבר המפתח או סתם עקשנותו לא לסובב את חלקי הצילינדר ולפתוח את הדלת). אך מנגד, כל אדם שיידרש להיכנס לדירה יכיר את הקוד מה שעלול לגרום לו להיות חשוף בפני יותר מידי אנשים.

היתרונות והחסרונות של המנעולים החדשים

אפשרות נוספת מהשנים האחרונות היא מנעול ביומטרי הקורא את טביעות האצבע של העומד בפתח הדלת ומאפשר כניסה רק לאנשים שהגדירו שטביעת האצבע שלהם תפתח את מנעול הדלת. אפשרות זו עברה לא מעט שינויים ושיפורים בשנים האחרונות וכיום היא אינה נחשבת יקרה כפי שהייתה בעבר. אך גם לשיטה זו ישנם חסרונות כאשר המרכזיים שבהם הם חוסר היכולת של כל אדם להיכנס לדירה ללא הגדרת טביעת האצבע שלו מבעוד מועד וכן קושי לקריאת טביעות האצבע של אנשים מבוגרים.

בחירה נכונה של פורץ דלתות מקצועי ומיומן תאפשר לכם ליהנות הן מהליך פריצת מנעולים מיטבי שאינו יפגע בצילינדר אם לא קיים הכרח בכך, והן מהתאמה מדויקת של הצילינדר החדש לצרכים וליכולות הכלכליות שלכם.

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
דילוג לתוכן