תיקון דלתות לאחר פריצה ועוד – אילן המנעולן

תיקון דלתות לאחר פריצה​ אילן המנעולן פורץ מנעולים

אם שרדתם את הפריצה לבית שלכם וכולם בריאים ושלמים אתם כבר במצב טוב. גם אם נגנבו כמה חפצים הרי שזה רק רכוש. מה שנשאר זה לחזור לשגרה, לסדר ולתקן מה שאפשר והדבר הראשון שחשוב לתקן זה את דלת הכניסה כמובן על מנת שתוכלו לישון שוב בשקט בלילה.

תיקון דלתות לאחר פריצה זה אחד השירותים של אילן המנעולן המנוסה בכך ומספר את כל החבילה: החלפת המנעול, תיקון הדלת, שיפוץ הדלת ועוד. תיקון דלתות מכל סוג כולל דלתות עץ או דלתות רב בריח במידת האפשר. חייגו עכשיו לפרטים נוספים והצעת מחיר באזור מגוריכם.

תיקון דלתות באזור המרכז – אילן המנעולן

נפרץ לכם הבית? הפורץ מנעולים הרס את הדלת? אולי פשוט הדלתות בבית כבר לא מתפקדות, לא נסגרות וננעלות כמו שצריך? הזמינו עכשיו שירות תיקון דלתות על ידי מנעולן ומתקן דלתות מנוסה כמו אילן המנעולן בעל ידע רב וניסיון בשיפוץ דלתות מעוצבות, שדרוג מערכות נעילה מרכזיות, החלפת מנעול, החלפת צילינדר ועוד.

בין השירותים הניתנים על ידי אילן המנעולן: ציפוי דלתות (אילן המנעולן הינו מתקין דלתות מקצועי ומנוסה), החלפת דלתות, ולמעשה אילן המנעולן מחזיר דלת מכל סוג למצבה התקין בעלות לא גבוהה בהתאם לסוג הדלת.

ציפוי דלתות ותיקון דלתות מקצועי - אילן המנעולן

תיקון דלתות או ציפוי דלתות לא נעשים רק על דלתות שנפרצו. דלתות רבות סובלות במהלך השנים משריטות ובלאי והופכות מכוערות ולא נעימות למראה. כאשר מדובר בדלתות פנימיות של חדרים זה לא כל כך מפריע לנו אך כשזו דלת הכניסה חשוב לשמור על מראה נקי ואסתטי.

אילן המנעולן - מתקין דלתות באזור המרכז

תיקון דלתות יכול להתבצע גם על ידי מנעולן שיספק לכם את כל השירות עבור הדלת ולא רק את התיקון או השיפוץ. מתקין דלתות רגיל יכול להתקין לכם דלת אך מנעולן יכול גם להחליף את המנעול ולהתאים אותו לצורכי הבית בקלות במהירות רבה יותר.

החלפת דלתות באזור המרכז – אילן המנעולן

מדי כמה שנים כדאי לנו לרענן את הבית ואין דרך יותר טובה להתחיל מאשר לשדרג את דלת הכניסה ואת שאר דלתות הבית הפנימיות אם רוצים ללכת עם זה עד הסוף. תיקון דלתות זו הזדמנות לבצע החלפת דלתות שלא ניתן לתקן או כאלה שכבר לא מתאימות לבית שעבר שיפוץ. זאת גם הזדמנות לשדרג את יכולת האבטחה של הדלת.

מתקין דלתות באזור המרכז​​ אילן המנעולן פורץ מנעולים

אילן המנעולן - מחזיר דלת ישנה למצב כמו חדש

תיקון דלתות היא אמנות בפני עצמה כאשר אפשר על ידי שיפוץ חיצוני להחזיר כל דלת למצבה הקודם. אילן המנעולן מחזיר דלת מכל סוג למצב הראשוני שלה ללא כל קושי ובהתאם לרצונכם. חייגו עכשיו לפרטים מלאים על שיפוץ דלת.

לסיכום, תיקון דלתות בבית זאת הזדמנות לשדרג גם את רמת האבטחה של הדלתות, לשפץ את המראה החיצוני ולהוסיף אלמנטים שונים לדלת כמו מנעול נוסף, כרטיס חכם ועוד. אילן המנעולן אמון על כל השירותים האלה וישמח לעזור לכם לאבטח את הבית שלכם בדלתות החדישות והחזקות ביותר כולל דלתות רב בריח ופלדלת בלי לוותר על העיצוב והמראה של הדלת. חייגו עכשיו לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר משתלמת או השאירו פרטים באתר לחזרה אליכם עוד היום. בהצלחה.

שירותים נוספים של אילן המנעולן: פריצה לרכבים, החלפת מנעול רכב, החלפת שלט לרכב, תיקון סוויץ, התקנת מנעול הגה ועוד שירותי פריצה לרכב.

עוד שירותים: התקנת כספות, פריצת כספות והתקנת כל סוגי המנעולים החדישים החזקים ביותר בכל מקום בו ניתן לבצע את העבודה, במחזן, משרד, מרפסת, מקלט וכדומה.

פנו עוד היום לאילן המנעולן, מנעולן מנוסה ומקצועי באזור המרכז לביצוע כל סוגי עבודות המנעולונות הקיימות לבית ולרכב, חייגו עכשיו לייעוץ ראשוני ללא עלות. בהצלחה.

חייגו עכשיו לקבלת פרטים נוספים וייעוץ מקצועי על החלפת דלתות, התקנת דלתות, שיפוץ דלתות ועוד.

שאלות ותשובות - תיקון דלתות לאחר פריצה

המחיר לתיקון דלתות בבית נקבע לפי כמות הדלתות בבית, סוג הדלתות, סוג הבעיה שצריך לתקן וכדומה. צרו קשר לקבלת הצעת מחיר מפורטת יותר בהתאם לעבודה שצריך לבצע אצלכם בבית.

כן, מנעולן מחזיק בדרך כלל יכולות נוספות וכישורים נוספים והוא יכול לתפוס בעצם את שתי הציפורים במכה עבורכם עם תיקון הדלת וששדרוג הדלת בנוסף. רוב העבודה מתרכזת בהחלפת המנעול, הצירים, הצילינדר וכדומה ולכן כל מנעולן יכול בצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

ציפוי דלת יכול להתבצע בפן העיצובי וגם בפן הבטיחותי ואפשר לשדרג דלתות על ידי הוספת שכבת הגנה, סורגים או מנעול נוסף וכדומה.

אילן המנעולן מבצע את כל סוגי התיקונים בדלתות מכל סוג. השאירו פרטים לחזרה או חייגו עכשיו לקבלת הצעת מחיר לתיקון דלתות בביתכם באזור המרכז.

תלוי בכמות הדלתות ובסוג הדלת. רוצים לשדרג את הבית עם דלתות חדשות? קבלו הצעת מחיר מפורטת ומלאה בהתאם לכמות הדלתות שיש בבית שלכם. צריכים ייעוץ מקצועי בבחירת הדלתות החדשות? נשמח לסייע לכם ולהסביר לכם אלו דגמים וסוגי דלתות קיימים בשוק כיום ולהתקין אותן עבורכם במחיר נוח לכל הדלתות בבית.

מנעולן מקצועי מחזיר דלת שנפלה מכל סוג למקום, מתקין אותה על הצירים ואם יש צורך מחליף צירים כדי שהדלת תשב בצורה בטוחה וחזקה יותר. מנעולן מיומן יודע לזהות את הבעיות של הדלת, מיישר את הצירים ומתאים אותם ולאחר מכן מתקין את הדלת ומחזק אותה. גם את הצילינדר של המנעול ניתן להחליף וכמובן את המנעול של הדלת עצמו.