החלפת שלט לרכב בקלות – אילן המנעולן

החלפת שלט לרכב​ אילן המנעולן פורץ מנעולים

מי לא אוהב שיש לו שלט לרכב ובלחיצת כפתור הוא פותח וסוגר את הרכב. פעם זה היה נחשב לוקסוס אך כיום כל מכונית חדשה מגיעה עם שלט לרכב. ברכבים היוקרתיים יש אפילו אפשרות שהשלט יתניע את המכונית עוד לפני הכניסה לרכב והמזגן יפעל. אין ספק שהטכנולוגיה המתקדמת משרתת אותנו הייטב וגם עוזרת לנו בהגנה על הרכב נגד פריצות שכן השלט לרכב מחובר לאימובילייזר ולמערכות המחשב באוטו והוא שכבת הגנה נוספת על הרכב מפני פריצות פרט למנעול ולאזעקה.

אילן המנעולן – שירותי פריצה לרכב כולל החלפת שלט לרכב מכל סוג

כיום שלט לרכב חדשני משולב כבר עם המפתח ולא מגיע בנפרד. בעבר היה את המפתח ולצידו את השלט שפותח וסוגר את הרכב. כיום שלטים רבים כבר מגיעים עם המפתח עצמו אך עדיין יש מספיק רכבים, ביניהם רכבים ישנים יותר, בהם השלט נפרד מהמפתח ואז קל יותר לשכפל אותו ובדרך כלל הוא בטכנולוגיה פשוטה יותר לשכפול.

שכפול שלט לרכב כיום מתבצע על ידי מנעולן במקרה של אובדן המפתח היחיד שנותר או במקרה של פריצה לרכב וגניבת המפתח והשלט. תיקון שלט לרכב יכול לעלות מעט כסף ובכל מקרה הוא הכרחי כי בלעדיו האוטו לא ינעל עם אזעקה ולא יהיה מבוטח כמו שצריך וחשוף יותר לפריצות.

קידוד שלט לרכב מעט יותר מורכב והוא מגיע ברכבים עם מערכת הגנה מתקדמת עם קוד וסיסמא ושבב הנמצאים במפתח המתקבלים בהכנסה לסוויץ’.

שכפול שלט לרכב אצל מנעולן ופורץ רכבים מורשה – אילן המנעולן

רוצים לשכפל שלט לרכב בצורה מקצועית? פנו לאילן המנעולן וקבלו הצעת מחיר עבור שכפול שלט לרכב מכל סוג במחיר הוגן. השאירו פרטים באתר או חייגו עכשיו למתן ייעוץ בנושא החלפה של שלט לרכב, תיקון שלט לרכב, תיקון סוויץ’ ברכב עם גיר רגיל או אוטומטי, שחזור מפתחות לרכב ועוד שירותי פריצת רכב מכל סוג 24 שעות ביממה!

תיקון שלט לרכב בידי מנעולן במרכז – אילן המנעולן

תיקון שלט לרכב עם שבב וקוד ברמה הגבוהה ביותר! צריכים עזרה או תיקון שלט לרכב? פנו לאילן המנעולן, שהוא גם פורץ מנעולים לרכב מורשה, להסבר כיצד זה עובד ומה צריך לעשות. קבלו הצעת מחיר משתלמת לשירות זה ושירותי פריצת רכב אחרים כמו גם פריצה לבית, החלפת דלתות, תיקון דלתות, החלפת מנעולים ועוד.

קידוד שלט לרכב​ אילן המנעולן פורץ מנעולים

קידוד שלט לרכב – אילן המנעולן

שלט לרכב מפעיל את הרכב בלחיצת כפתור, פותח וסוגר את הרכב אף לפעמים הוא פשוט אינו מגיב. כמובן שקודם כל יש לבדוק אולי זו בעיה של סוללות. לשלטי רכב יש סוללות לא סטנדרטיות ויש צורך להשיג אותן במקום הנכון. לאחר מכן במידה והשלט לרכב עדיין לא עובד אולי זו בעיה של מגעים. שחקו מעט עם השלט והזיזו את הפלסטיק, נסו להדק ולכוון את השלט ואז ללחוץ שוב ולבדוק אם השלט עובד הפעם.

לסיכום, לבסוף אולי אתם פשוט צריכים קידוד שלט לרכב כיוון שהקוד התאפס ומערכת האימובילייזר לא קוראת יותר את הקוד. בכל מקרה אנחנו כאן, חייגו עכשיו לאילן המנעולן

שאלות ותשובות

אם המפתח הרוס או שבור או כאשר המפתח החכם לא מניע, במקרים אלה ובמיוחד אם המפתח עקום והשלט לא מגיב לשום דבר גם עם סוללות חדשות, כדאי להזמין בעל מקצוע או אפילו לשלוח בדואר את השלט להחלפה או תיקון בידי מנעולן מוסמך כולל כל האישורים.

ישנם שירותים רבים החל מהחלפת סוללות ועד החלפת כל המפתח ובין היתר גם הסרת קורוזיה טיפול ברטיבות, קידוד והחלפה של שבבים במפתחות חכמים, החלפת אנטנה וסליל במפתח אימובילייזר, החלפת מתגים ולחצנים בלויים ועוד.

תלוי בסוג הרכב ומערכת הנעילה שלו. מפתח פשוט או מפתח חכם. התקשרו עכשיו להסבר על ההבדלים וקבלת הצעת מחיר להחלפת או שכפול מפתח לרכב מכל סוג במחיר הטוב ביותר ברשת.