אילן המנעולן – החלפת צילינדר ומנעול רב בריח ועוד

צילינדר​ אילן המנעולן פורץ מנעולים

החלפת צילינדר בדלת חייבת להיעשות במידה ונגרם נזק למנעול ולתושבת שלו בצילינדר. החלפת צילינדר ומנעול צריכה להיעשות בצורה נכונה ויש דלתות חכמות עם בקרת שכפול וכרטיסים שצריכים להשתלב עם הצילינדר החדש. בקיצור, זו לא עבודה לחובבן אלא למקצוען בתחום.

רוצים לשדרג את הדלת? פרצו לכם לבית ואתם חייבים תיקון או החלפת מנעולים? אילן המנעולן עומד לשירותכם באזור המרכב ובעל ניסיון רב בהחלפת צילינדרים מכל סוג וגודל בכל דלת קיימת. צרו קשר עכשיו או השאירו פרטים באתר לחזרה אליכם.

מה זה בכלל צילינדר ואיך מחליפים אותו?

צילינדר הוא התושבת בו נמצא מנעול הדלת. לכל מנעול יש צילינדר לדלת בין אם צילינדר רב בריח או צילינדר מולטילוק שהם המוכרים והחזקים ביותר ויש אף צילינדר לדלת עץ. הדבר החשוב ביותר בחוזק ובמידת האבטחה שהדלת מספקת זה המנעול, זו הסיבה שזה בסדר להתקין דלתות עץ שלכאורה חלשות יותר כדלת כניסה מעוצבת כך אפשר ליהנות מהעיצוב ובלי לוותר על החוזק שכן ניתן להתקין גם בדלת עץ מנעול רב בריח חזק.

כמובן שכאשר גם הדלת עצמה עשויה מפלדה היא חזקה יותר אך פורץ לא ינסה לשבור את הדלת אלא לפרוץ את המנעול בלבד בכל מקרה. בהרבה מקרים הוא מנסה לעקור את המנעול כולו ופוגע הן בצילינדר והן בדלת עצמה. כאשר זוהי דלת עץ הנזק שיכול להיגרם גדול ובדלתות פלדה העמידות יותר הנזק הנגרם קטן יותר. כך או כך לפעמים צריך להחליף את הצילינדר ורצוי לעשות זאת בצורה מקצועית על ידי מתקין דלתות מקצועי המנוסה בכל סוגי הדלתות.

התקנת צילינדר לדלת – אילן המנעולן

התקנת צילינדר לדלת היא פעולה שרק מנעולן ופורץ דלתות מנוסה יכול לבצע בצורה מושלמת. צריך להכיר את סוג הדלת, המנעול, לדעת לפרק את הצילינדר והמנעול הישן בלי לגרום נזק לדלת, ולהתקין את הצילינדר והמנעול החדשים בצורה עדינה אך חזקה כך שיעשו את העבודה והדלת תוכל להיסגר ולהיפתח בקלות, להינעל בצורה חלקה ואם זו דלת חכמה אז לחבר את הכרטיס החכם, הקוד או האזעקה לדלת כפי שהיה קודם. צריכים התקנת צילינדר לדלת? פנו לאילן המנעולן בהקדם.

צילינדר רב בריח לדלת - אילן המנעולן

צילינדר לדלת או צילינדר רב בריח לדלת אפשר לרכוש ולהתקין לבד אך מנעולן מקצועי יעשה את העבודה בפחות זמן ובעלות לא גבוהה, ייתן לכם שקט נפשי לגביי מידת הבטיחות וגם תוכלו להציג את הקבלה כאישור לחברת הביטוח. העבודה נעשית באחריות מלאה ובצורה מקצועית לשביעות רצון הלקוח על כל סוגי הדלתות הקיימות.

התקנת צילינדר מולטילוק בבית – אילן המנעולן

צילינדר או מנעול חזק וידוע הוא מנעול מולטי לוק המספק שכבות הגנה מקסימליות נגד פריצות ונחשב מנעול חזק במיוחד. התקנת צילינדר מולטילוק כמו התקנה של צילינדר רב בריח חייבות להיעשות על ידי מקצוען בתחום שלא יזיק לדלת שלכם ויתקין את המנעול החדש בצורה חלקה וחזקה. התקשרו עכשיו לאילן המנעולן לקבלת ייעוץ פרטי ללא תשלום והזמנת שירות תוך 24 שעות. מחירים נוחים ושירות ללא תחרות ממנעולן ומתקין דלתות מנוסה באזור המרכז, אילן המנעולן.

צילינדר לדלת עץ​ אילן המנעולן פורץ מנעולים

צילינדר לדלת עץ – אילן המנעולן

כפי שאמרנו צילינדר חזק ובטיחותי יכול להיות מותקן גם בדלת עץ מעוצבת. צילינדר לדלת עץ צריך להיות מותקן בעדינות על מנת שהעץ לא ייפגע. צריך לחזק אותו ולקבע אותו בצורה נכונה כך שישתלב הייטב עם הדלת וינעל אותה כמו שצריך לאחר ההתקנה.

לסיכום, התקנת צילינדר כמו התקנת מנעול הן פעולות שהולכות בד בבד. בדרך כלל כשמחליפים את המנעול לא תמיד חייבים להחליף את הצילינדר במקרה שהוא נותר שלם וחזק, אך לפעמים גם הצילינדר עצמו ניזוק ואז יש צורך להחליף גם אותו כמובן. חייגו לפרטים נוספים אל אילן המנעולן 072-331-1357

הכול על החלפת צילינדר ומנעול רב בריח

צילינדר רב בריח – כל מה שאתם צריכים לדעת על המנעול, משמו ועד פרטים נוספים

צילינדר רב בריח – כל מה שאתם צריכים לדעת על המנעול, משמו ועד פרטים נוספים

צילינדר רב בריח הוא מהמנעולים המפורסמים והפופולאריים בישראל ובכל העולם. צילינדר רב בריח הפך ברבות השנים למנעול אפקטיבי בעבור רבים בגלל יתרונות השמורות למנעול הזה...

צילינדר לדלת – הצילינדר שלכם מייצר תקלות רבות בתדירות גבוהה? אספנו עבורכם את כל מה שחשוב שתכירו לפני שאתם מחליפים אותו

צילינדר לדלת – הצילינדר שלכם מייצר תקלות רבות בתדירות גבוהה? אספנו עבורכם את כל מה שחשוב שתכירו לפני שאתם מחליפים אותו

לא מעט אנשים כיום נדרשים לסיועו של מנעולן מקצועי להתמודדות עם שלל תקלות בצילינדר הישן בדלת דירתם. הבעיות השכיחות ביותר הן חוסר הצלחה להכניס את...

החלפת צילינדר – מרגישים שהמפתח בקושי נכנס לפתחו הייעודי? אתם צריכים להפעיל כוח בכדי לפתוח ולנעול את הצילינדר? הגיע הזמן להחליף אותו!

החלפת צילינדר – מרגישים שהמפתח בקושי נכנס לפתחו הייעודי? אתם צריכים להפעיל כוח בכדי לפתוח ולנעול את הצילינדר? הגיע הזמן להחליף אותו!

לא מעט אנשים כיום בוחרים להיעזר בשירותיו של אילן המנעולן במטרה להתגבר על בעיות שונות בצילינדר. אם גם אתם מרגישים שהצילינדר כבר לא נפתח בקלות...

מנעול צילינדר מולטילוק הוא מנעול פופולארי. מדוע ומה אנחנו צריכים לדעת על כך?

מנעול צילינדר מולטילוק הוא מנעול פופולארי. מדוע ומה אנחנו צריכים לדעת על כך?

אני, אילן המנעולן, יכול להגיד ממקור ראשון כי אין דבר חשוב בעולם יותר מאשר הביטחון האישי שלכם, של בני המשפחה שלכם, בבית העסק שלכם ועוד....

שאלות ותשובות - החלפת צילינדר ומנעול רב בריח

לא, בחלק מהמקרים מספיק להחליף רק את המנעול אך בחלק לא מבוטל יש צורך להחליף גם את הצילינדר ואת כל מנגנון הנעילה.

מדובר בעבודה של כמה מאות שקלים בודדים בהתאם לסוג הדגלת, מידת הנזק וגורמים נוספים. צריכים הצעת מחיר להחלפת צילינדר לדלת הבית או המשרד? חייגו עכשיו למנעולן מקצועי ומנוסה בתחום – אילן המנעולן.

לכל מנעול יש את הצילינדר שלו. כאשר אתם צריכים להחליף מנעול לדלת חובה לבדוק מה מידת הנזק שנגרמה לצילינדר ולהחליף את שניהם כך שיתאימו אחד לשני ולדלת עצמה. פנו למנעולן מקצועי להסבר והזמנת שירות עכשיו.

חייגו עכשיו לאילן המנעולן וקבלו הצעת מחיר להחלפת מנעולים, התקנת צילינדר רב בריח וכל סוגי העבודה הנלווים לפריצת דלת, התקנה והחלפה של מנעול בבית, במשרד או ברכב. שירות מהיר באזור המרכז ממנעולן מקצועי ומוסמך לביצוע כל סוגי העבודות בתחום המנעולים.

צילינדר מולטי או יותר נכון מנעול מולטילוק מספק כמה שכבות הגנה לדלת והוא חזק יותר ממנעול רגיל. הצילינדר עצמו חייב להתאים למנעול בגודל ובצורה אך מי שאחראי לעבודה הוא המנעול עצמו אותו יש לדעת להתקין בצורה נכונה בכל חלקי הדלת בהם המנעול נמצא ולחבר אותו הייטב לאן שצריך.

כמובן, אפשר להתקין מנעול עוצמתי ובטיחותי גם בדלת עץ וכך ליהנות מדלת מעוצבת וגם מהגנה מושלמת. התקנה כזאת צריכה בעדינות על מנת שלא לפגוע בעץ אך ניצן לבצע אותו ללא בעיות על ידי מתקין דלתות מקצועי. פנו עכשיו לאילן המנעולן וקבלו הצעת מחיר להתקנת צילינדר לדלת עץ ומנעול לכל סוגי הדלתות.