אילן-המנעולן-קאבר-מובייל
פריצת דלתות
אילן המנעולן
אילן המנעולן

פריצת דלתות – מנעולן מוסמך ומקצועי ידע לעשות זאת על הצד הטוב ביותר

לא מעט אנשים נדרשים לשירותיו של מנעולן מקצועי להתמודדות עם שלל מצבים מורטי עצבים. אז אם גם אתם מתמודדים עם מצב בו המפתח לא נכנס לצילינדר, לא מסתובב לאחר כניסתו או אף נשבר בחלקו הפנימי של מנעול הדלת, חשוב להכיר בעובדה כי פורץ דלתות מקצועי ידע להעניק לכם שירות מלא של פריצת דלתות והתגברות על הבעיה. רגע לפני שאתם ממהרים להזעיק בבהלה את פורץ הדלתות הראשון שהצלחתם לאתר ברשת בזמינות מלאה, הנה לכם כמה נקודות חשובות שכדאי שתכירו אודות הליך ההתמודדות המיטבי עם תיקון ופריצת דלתות.

הסיבות השכיחות ביותר בגינן רבים נדרשים לסיועו של מנעולן מוסמך

ראשית, חשוב להציג את הסיבות המרכזיות בגינן אנשים רבים נאלצים לפמות לשירות פריצת דלתות.

  • הסיבה השכיחה ביותר להזמנת שירות פריצת דלתות היא כמובן איבוד המפתחות ללא יכולת לפתוח את הרכב או הדירה. במקרה זה, מנעולן מוסמך שמכיר את כל סוגי הדלתות והצילינדרים השונים, ידע לפרוץ את הדלת הנעולה ללא בעיה ובכך יאפשר לכם להיכנס לרכב או לדירה. לעומת זאת, מנעולן שאינו עבר מסלול הסמכה מקצועי ומתיימר להצליח לפרוץ את הדלת בהצלחה, עלול לגרום לתקלות גדולות אף יותר משהיו טרם בואו.
  • המפתח נשבר בחלקו הפנימי של הצילינדר? זה מה שעליכם לעשות! הסיבה השניה בגינה רבים מזעיקים שירותי תיקון דלתות על ידי פריצת דלתות היא מפתחות שנשברו בפנים הצילינדר. לא אחת קורה ששימוש מעט אגרסיבי עם המפתח גורם לו להישבר כך שחלקו הפנימי נשאר בפנים הצילינדר. במקרה זה יש להבחין בין מצב בו הדלת פתוחה לבין מצב בו הדלת נעולה. אם הדלת נעולה, פורץ דלתות שלכם ידרש לפרוץ את הדלת ורק לאחר מכן להחליף צילינדר ובכך להתגבר על הבעיה. לעומת זאת, אם הדלת פתוחה, כל העבודה הנדרשת היא החלפת צילינדר או אף שליפת חלקו השבור של המפתח מפנים הצילינדר במידת האפשר.
  • צילינדר מקולקל הדורש החלפה – כך תדעו מתי עליכם להחליף את הצילינדר. הסיבה השלישית שתוכלו לחסוך מעצמכם במידה ותהיו מספיק ערניים היא מפתח/צילינדר מקולקל. רבים לא מודעים לכך שקיים צורך להחליף צילינדר כל מספר שנים במטרה לוודא את תקינותו. הצטברות אבק ולכלוכים על המפתחות גורמים ללכלוך הצילינדר במרוצת השנים. במידה ותהיו ערניים תוכלו להרגיש שהמפתח כבר אינו נכנס לצילינדר במהירות ובקלות כפי שהיה נכנס בעבר או אף מסרב להסתובב לאחר כניסתו. סימנים אלה יכולים להעיד על כך שהצילינדר שלכם דורש החלפה. פורץ דלתות מוסמך ומקצועי ידע להעניק שירות תיקון דלתות מלא בנוסף לפריצת דלתות, לרבות התאמת צילינדר חדש ומתאים לצרכים וליכולות הכלכליות שלכם.

מה כלול בשירותו של מנעולן מוסמך ומקצועי?

אז בין אם נתקעתם מחוץ לדלת נעולה ואתם נדרשים לשירות פריצת דלתות או פורץ מנעולים מכל סוגים ובין אם אתם סתם מעוניינים לחדש צילינדרים כל מספר שנים למניעת מצבים בהם תידרשו להמתין עד בואו של פורץ הדלתות המהיר ביותר, חשוב לדעת לבחור נכון מנעולן מוסמך שיתמחה גם בפריצת דלתות וגם להעניק שירות תיקון דלתות הכולל התאמת צילינדרים והחלפתם בנוסף לפריצת דלתות. אילן המנעולן עוסק בתחום שנים ארוכות כך שיוכל להעניק לכם את השירותי פריצת דלתות ותיקון דלתות הטובים ביותר. יש להדגיש ולומר כי אמנם הליך תיקון דלתות הכולל בעיקר החלפת צילינדר לא מחייב דוקטורט או אף ידיעות מקצועיות נרחבות במיוחד, אך ניסיון החלפת צילינדר ללא ידע מקצועי בסיסי ונדרש, עלול לגרור תקלות חמורות בדלתות שעלות תיקונן עולה על המחיר שתידרשו לשלם עבור החלפת צילינדר ממנעולן מקצועי. לכן, לא כדאי להקל ראש בבחירת המנעולן או פורץ דלתות שלכם.

  • קיימת הכשרה מקצועית הכוללת תעודת מנעולן למסיימים בהצלחה!

אז לפני בחירתכם במנעולן הטוב ביותר לפריצת דלתות באזור המגורים שלכם, כדאי שתכירו את כל הנקודות החשובות עליהם יש לשים דגש טרם הבחירה. הנקודה הראשונה שאתם צריכים לקחת בחשבון שאתם בוחרים פורץ דלתות היא הסמכתו המקצועית. תנאי סף לבחירה בשירותי תיקון דלתות או פריצת דלתות הוא הכשרה מקצועית של נותן השירות. רבים כלל לא מודעים שישנה הכשרה והסמכה מקצועית לתחום זה, מה שמונע מהם לבדוק את תעודות המנעולן שלהם. לכן חשוב להדגיש לבדוק היטב שיש לפורץ הדלתות בו אתם מעוניינים את כל התעודות הנדרשות.

ייתכן שגם ללא הכשרה מקצועית, פורץ דלתות יצליח להתגבר על הבעיה ואף להעניק לכם שירות תיקון ופריצת דלתות מוצלח. אך מעבר להצלחה הטכנית, ישנם עוד משתנים רבים וחשובים שמנעולן מוסמך מביא עימו, בניגוד למנעולן חובב ללא הכשרה מקצועית.

  • החלפת צילינדרים – הכירו את כלל סוגי הצילינדרים השונים וההבדלים ביניהם. נקודה נוספת שיש להתייחס אליה היא שירות תיקון דלתות במידת הצורך. במידה ולאחר פריצת דלתות, נדרשים להחלפת צילינדר, חשוב להכיר את כלל סוגי הצילינדרים הקיימים כיום. בשל הצרכים השונים, ישנם סוגים רבים של צילינדרים שיוכלו להבטיח רמות בטיחות שונות. ההבדל הגדול ביותר בין האפשרויות השונות בא לידי ביטוי בעמידותם של הצילינדרים בפני ניסיונות פריצה. אילן המנעולן ידע להעמיד לפניכם את כלל האפשרויות המתאימות ביותר לצרכים שלכם כך שתוכלו לבחור את הצילינדר המתאים ביותר.

ככל שהצילינדר שתבחרו יהיה עמיד וחזק יותר, כך מחירו יהיה גבוהה יותר. ככל שעמידותו של הצילינדר גבוהה יותר, גם עלותו גבוהה בהתאמה ולכן חשוב לאזן בין איכותו ועמידותו של הצילינדר לבין המחיר בהתאם לצרכים שלכם. פורץ דלתות חובב ללא הכשרה מקצועית לא תמיד ידע להתאים עבורכם את הצילינדרים המתאימים ביותר מה שיותיר אתכם עם צילינדרים שאינם עמידים או לחילופין ידרוש מכם לשלם מחירים מופקעים עבור צילינדר עמיד במיוחד ללא כל צורך בכך.

  • פורץ דלתות אמין ומקצועי שידרוש מחיר הוגן תמורת עבודתו.

כמו כן, חשוב לדעת כי אמינותו של המנעולן שלכם חשובה במיוחד. על פי רוב, מנעולנים מוסמכים ומקצועיים שעוסקים בתחום כפרנסתם העיקרית ירצו לשמור על שמם הטוב ולא ינסו לנצל את תמימותם של הציבור בתחום. לעומתם, פורץ דלתות חובב אשר מנסה להשלים הכנסה, לא תמיד ידבוק בדרך הישר, מה שיכול לבוא לידי ביטוי בשני מישורים. הראשון, דרישת מחירים מופקעים עבור שירות פריצת דלתות מתוך הנחה כי רוב הציבור לא מכיר את המחיר הממוצע בשוק. השני, החלפת צילינדרים שאינם חדשים, מה שבעצם חוסך לו את עלותם והופך את עבודתו לרווחית הרבה יותר. לכן, כדאי לשים לב שהמנעולן שלכם מוציא צילינדר חדש לחלוטין שמגיע לרוב עם חמישה מפתחות.

כך תצליחו לבחור נכון פורץ דלתות מוסמך, מקצועי ואמין שיעניק לכם את השירות הטוב ביותר – עצות מעשיות

רגע לפני הבחירה, הנה לכם מספר המלצות פרקטיות לפעולה כאשר אתם נדרשים לבחור פורץ דלתות. תחילה, נסו לאתר כמה שיותר מנעולנים מוסמכים שמציעים שירותי פריצה וזמינים עבורכם בזמינות מלאה. לאחר שאיתרתם כמה שיותר מנעולנים בקרבת מקום המגורים שלכם, תוכלו לערוך כמה פעולות סינון והשוואה בין המועמדים על מנת לאתר את הטוב, המקצועי והאמין מכולם. קראו כמה שיותר חוות דעת ממליצות מלקוחות מרוצים ובקשו הצעת מחיר משוערת טרם הבחירה. אילן המנעולן נחשב לפורץ דלתות מקצועי, אמין ומומלץ במיוחד כך שללא ספק ידע להעניק לכם את השירות הטוב ביותר להתמודדות עם תיקון דלתות.

שתפו את המאמר לחברים:

שיתוף ב email
Email
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
דילוג לתוכן