אילן-המנעולן-קאבר-מובייל
פורץ חנויות
אילן המנעולן
אילן המנעולן

פורץ חנויות מקצועי ומיומן יתגבר על כל תקלה בקלות רבה

אם גם אתם נדרשים לסיועו המקצועי של פורץ חנויות בפרט או כל פורץ מנעולים בכלל, חשוב שתכירו כמה נקודות חשובות אודות כל עולם המנעולנות טרם בחירתכם במנעולן הטוב ביותר. תחילה חשוב לפתוח ולומר כי כל פורץ חנויות נדרש לעבור בהצלחה מסלול הכשרה אשר בסיומו הוא יקבל רישיון לעסוק בתחום. רישיון זה נועד בכדי לאשר כי בעל המקצוע אכן הוכשר להעניק שירות בתור פורץ חנויות וכן להבטיח כי הוא לא יעשה שימוש עויין ביכולות הפריצה שלו. לכן, מומלץ לבקש מכל מנעולן בו אתם מתעניינים להציג בפניכם את רישיונו להעניק שירות בתור פורץ חנויות. נקודה נוספת שחשוב להכיר היא השינויים הרבים שחלים בשנים האחרונות בכל עולם המנעולנות. כיום יש לא מעט צילינדרים עמידים ומתקדמים במיוחד המעניקים רמת אבטחה גבוהה במיוחד. נוסף על שינוי מבורך זה, אשר מונע לא מעט פריצות עויינות, כיום תוכלו למצוא צילינדרים המאפשרים פתיחה ונעילה בעזרת קוד קבוע או טביעת אצבע. כלל השינויים הללו מחייבים את כל אנשי המקצוע שעברו מסלול הכשרה וקיבלו רישיון להעניק שירות בתור פורץ חנויות להקפיד לחדש את ידיעותיהם המקצועיות ולהתאימן לצילינדרים החדשים, העמידים והמתקדמים ביותר. אילן המנעולן מקפיד לעבור השתלמויות מקצועיות בתדירות גבוהה על מנת להכיר את כל השינויים והחידושים בעולם המנעולנות ולהעניק שירות מיטבי, מהיר ויעיל בתור פורץ חנויות.

הכירו את כל הסיבות השכיחות ביותר להזעקתו של פורץ חנויות והדרכים להימנע מהן

לאחר היכרות עם השינויים בעולם המנעולנות וחובתו של כל פורץ חנויות להחזיק ברישיון לעסוק בתחום, כדאי שתכירו את כל הסיבות השכיחות ביותר בגינן רבים נדרשים להזעיק פורץ חנויות להתמודדות עם צילינדר סורר המסרב להינעל או להיפתח. הסיבה השכיחה ביותר היא כמובן איבוד מפתחות. אם גם אתם מתמידים לאבד מפתח באופן קבוע מידי מספר חודשים הטיפ הבא הוא עבורכם. במטרה להימנע מאיבוד מיותר של לא מעט מפתחות ומהצורך בסיועו של פורץ חנויות, מומלץ לבחור מקום קבוע בו תניחו את המפתחות מיד בתום השימוש הן בכניסה לחנות והן ביציאה ממנה. לאחר התמדה של מספר שבועות בהם תניחו את המפתח במקום שקבעתם, הפעולה תהפוך אוטומטית וכמעט בלתי רצונית, מה שיסייע לכם לשמור על המפתחות לאורך שנים. הסיבה השניה להזעקתו של פורץ חנויות היא שבר המפתח בחלקו הפנימי של הצילינדר. לא מעט אנשים לא מודעים לעדינות המפתח ועושים בו שימוש אגרסיבי הגורם לשבירתו. לכן, חשוב להדגיש כי המפתחות הרבה יותר עדינים ממה שאתם חושבים. הימנעו ככל הניתן מהישענות על המפתחות בעת השימוש בהם וכן משימוש שאינו עדין מכל סיבה שהיא ותצליחו לחסוך את סיועו של פורץ חנויות.

הקפידו לעשות שימוש במפתחות נקיים לחלוטין!

הסיבה השלישית והאחרונה הגורמת לרבים להזעיק פורץ חנויות היא מפתחות שפשוט לא מצליחים לפתוח או לנעול את הצילינדר. הסיבה לכך על פי רוב נובעת משימוש במפתחות מלוכלכים שהצליחו להחדיר לכלוכים לחלקו הפנימי של המנעול. לכלוכים אלה מצטברים אט אט עד שמונעים מהמפתח להגיע למיקום המדוייק אליו הוא צריך בשביל לפתוח ולנעול את הצילינדר בהצלחה. במטרה להימנע מכך, חשוב להקפיד לעשות שימוש במפתחות נקיים בלבד, אפילו מאבק. אילן המנעולן ידע להתמודד עם כל תקלה על הצד הטוב ביותר תוך היכרות מעמיקה עם כל סוגי הצילינדרים החדשים והמתקדמים ביותר. הקפדה על כלל הטיפים לעיל יסייעו לכם לשמור על הצילינדר לאורך שנים ללא תקלות ובעיות מיותרות שיצריכו את הזעקתו של פורץ חנויות מקצועי.

הכירו את השיטות השונות להשלמת הליך הפריצה

אך אם כבר נדרשתם לסיועו של פורץ חנויות מקצועי, חשוב שתכירו כמה נקודות חשובות אודות הליך הפריצה. כל פורץ מנעולים שסיים את מסלול הכשרתו יודע להתמודד עם כל מצב. שני המצבים האפשריים הם התמודדות עם מנעול פתוח שמסרב להינעל וכן עם מנעול נעול שמסרב להיפתח. הליך ההתמודדות עם מנעול פתוח מאפשר לכל פורץ חנויות לראות את כל צדדיו של המנעול ולהתחקות בקלות אחר מקור הבעיה. מצב זה כמובן אינו מצריך את הליך הפריצה וכל שיש לעשות זה להחליף את הצילינדר הקיים. לעומת זאת, הליך התמודדות עם צילינדר נעול שלא נפתח מחייב פורץ חנויות להתחיל בהליך הפריצה. הליך הפריצה אף הוא מתחלק לשתי שיטות אפשריות, כאשר הראשונה ידידותית ואינה כוללת פגיעה בתקינותו של הצילינדר הקיים בעוד השניה אגרסיבית יותר וכוללת קידוחים והרס הצילינדר הקיים. חשוב להדגיש כי ההמלצה המקצועית היא להחליף צילינדר גם אם ניתן להתגבר על הבעיה ללא פגיעה בתקינותו בשל החשש לבעיות נוספות בתדירות גבוהה.

בחירה מוצלחת של צילינדר חדש צריכה לכלול איזון בין רמת האבטחה לתקציב העומד לרשותכם

לאחר תום הליך הפריצה, מגיעים לשלב בחירת הצילינדר החדש והתקנתו על ידי פורץ חנויות. כיום יש לא מעט סוגים שונים של צילינדרים השונים זה מזה בעיקר ברמת אבטחתם ובאופן השימוש בהם. ככל שרמת האבטחה גבוהה יותר, כך גם עלותו של הצילינדר גבוהה יותר. כמו כן ככל שאופן השימוש כולל מערכות מתקדמות וחדשניות יותר (כמו קוד קבוע או טביעת אצבע במקום שימוש במפתחות), כך תידרשו לשלם יותר תמורת הצילינדר החדש. בחירה נכונה כוללת איזון בין התקציב העומד לרשותכם לבין רמת אבטחה ונוחות שימוש מקסימלים במסגרת התקציב. לאחר הבחירה, חשוב לוודא כי פורץ מנעולים פותח צילינדר חדש מהקופסא, כזה שלא נעשה בו שום שימוש. אילן המנעולן מקפיד להגיע לכל לקוחותיו מצוייד בכמה סוגים שונים של צילינדרים חדשים שלא נעשה בהם כל שימוש.

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
דילוג לתוכן