כל מה שחשוב שתכירו על פורץ דלתות מקצועי

פורץ דלתות מקצועי אילן המנעולן פורץ מנעולים

בשנים האחרונות חלו לא מעט שינויים ושיפורים בכל עולם המנעולנות. שינויים אלה באים לידי ביטוי בשיפור רמת האבטחה והעמידות של הצילינדרים החדשים במטרה למנוע כמה שיותר פריצות עויינות. פורץ דלתות מקצועי ומיומן אשר עבר את מלוא מסלול הכשרתו לפני שנים ארוכות, לא בטוח ידע להתמודד עם הצילינדרים החדשים והמתקדמים ביותר. לכן, כל פורץ דלתות מקצועי אשר רוצה להעניק שירות מיטבי עבור לקוחותיו ולהתגבר על כל בעיה ביעילות, במהירות ובמקצועיות רבה, חייב לעבור השתלמויות מקצועיות בקצב מהיר, לכל הפחות בקצב ההתקדמות של כל עולם המנעולנות. כפי שציינו, השינויים באים לידי ביטוי בעיקר ברמת האבטחה והעמידות של הצילינדרים החדשים, אך לא רק. כיום ניתן לעשות שימוש במגוון צילינדרים אשר נפתחים על ידי הקשת קוד קבוע או אף הנחת אצבע בסורק טביעות אצבע, צה שכמובן לא היה שכיח עד לפני מספר שנים בודדות. אילן המנעולן עוסק בתחום במקצועיות רבה ומקפיד לעבור השתלמויות מקצועיות תוך היכרות עם כל סוגי הצילינדרים החדשים והמתקדמים ביותר.

פורץ דלתות מקצועי חייב לעבור השתלמויות מקצועיות בתדירות גבוהה

אילן המנעולן יודע להעניק שירותי פריצה לבית, פריצה לעסק, פריצת דלת רב בריח, פריצת דלת טרוקה, החלפת צילינדרים תקולים ועוד על הצד הטוב ביותר מתוך היכרות מעמיקה עם כלל סוגי המנעולים הקיימים כיום. מעבר להכשרתו המקצועית אותה אילן המנעולן עבר בהצלחה, הוא מקפיד לחדש את ידיעותיו המקצועיות בתדירות גבוהה על מנת להכיר את כל החידושים והשינויים בשוק. חשוב להדגיש ולומר כי פורץ דלתות מקצועי נערך להליך פריצה לבית בכמה שלבים. השלב הראשון הוא פריצת דלת טרוקה (במידה ואכן מדובר בדלת טרוקה שמסרבת להיפתח), והשלב השני הוא שלב החלפת הצילינדר התקול בצילינדר חדש. ישנן שתי שיטות מרכזיות להשלמת הליך פריצת דלת טרוקה כאשר הראשונה היא ידידותית ללא פגיעה בצילינדר הקיים בעוד השניה היא אגרסיבית יותר הכוללת קידולים והרס הצילינדר הקיים. פורץ דלתות מקצועי מגיע מצוייד עם כל הציוד הנדרש לפריצה בשתי השיטות הקיימות וכמובן בצילינדרים חדשים אותם ניתן יהוה להרכיב מיד בתום הליך הפריצה.

הכירו את כל השלבים בהליך פריצה לבית

כל פורץ דלתות מקצועי מכיר היטב את כל שלבי פריצה לבית. הליך פריצה לבית כולל כמה שלבים פשוטים, כאשר הראשון הוא אפיון הבעיה. בהליך זה, פורץ דלתות נדרש לנסות ולהתחקות אחר מקור הבעיה ולהבין האם ניתן להתגבר עליה ללא צורך בהרס הצילינדר והחלפתו. לאחר שלב זה, במידה והדלת נעולה, מגיע שלב הפריצה שניתן לביצוע בשתי דרכים שונות. במידה והצילינדר נפגע במהלך הפריצה, השלב הבא הוא כמובן שלב החלפת הצילינדר.

פריצת דלת רב בריח - התמודדות מקצועית עם כל סוגי הדלתות

פורץ דלתות מקצועי ידע להתגבר גם על דלת רב בריח עמידה במיוחד ללא כל בעיה. הליך פריצת דלת רב בריח אשר נעשה במקצועיות רבה תוך שימוש בידע מקצועי עדכני וכן בעזרת כלים מקצועיים יעשה בקלות ובמקצועיות רבה. פורץ דלתות מקצועי ומיומן אשר מקפיד לעבור השתלמויות מקצועיות מכיר היטב את כל הדרכים להתגבר על כל בעיה. הליך הפריצה על ידי קידוחים יבטיח לכם התגברות מהירה על הבעיה ומיד לאחר מכן השלמת הליך החלפת צילינדר לדלת רב בריח. חשוב לדעת כי כיום יש לא מעט סוגים שונים של צילינדרים מהם תידרשו לבחור את המתאים ביותר לצרכים שלכם.

פריצת דלת טרוקה בשתי שיטות

הליך פריצת דלת טרוקה יכול להיעשות בשתי שיטות מרכזיות. השיטה הראשונה ידידותית וכוללת ניסיון לאתר את מקור הבעיה ולהתגבר עליו ללא כל פגיעה בצילינדר הקיים. שיטה זו נחשבת למורכבת מבין השתיים. השיטה השניה להשלמת הליך פריצת דלת טרוקה מעט יותר אגרסיבית וכוללת פגיעה בצילינדר הקיים על ידי קידוחים. פורץ דלתות מקצועי מגיע מצוייד עם כל הציוד הנדרש על מנת להעניק לכם שירותי פריצה מקצועיים ומהירים הכוללים גם שירותי החלפת צילינדר מיד לאחר מכן. כל שנותר לכם הוא לבחור נכון מנעולן מקצועי ומיומן וליהנות משירותי פריצת דלת טרוקה על הצד הטוב ביותר.

שלבים בהליך פריצה לבית אילן המנעולן פורץ מנעולים

לסיכום

פורץ דלתות מקצועי חייב לחדש את ידיעותיו המקצועיות בתדירות גבוהה במטרה להעניק ללקוחותיו את השירות הטוב והמקצועי ביותר. אילן המנעולן מקפיד לעבור לא מעט השתלמויות מקצועיות במטרה להכיר לעומק את כל סוגי הצילינדרים החדשים הקיימים כיום. היכרות מעמיקה עם כלל סוגי הצילינדרים תאפשר לכל פורץ מנעולים ודלתות להתמודד על הצד הטוב ביותר עם כל בעיה.

שאלות ותשובות - פורץ דלתות מקצועי

כפי שציינו מעלה, ישנם שני שלבים אליהם כל פורץ דלתות נערך. השלב הראשון הוא כמובן שלב הפריצה הניתן לביצוע בשתי שיטות. השיטה הראשונה ידידותית וכוללת פריצה ללא פגיעה בצילינדר הקיים בעוד השיטה השניה מעט אגרסיבית יותר וכוללת קידוחים והרס הצילינדר הקיים. אילן המנעולן אשר מקפיד לעבור השתלמויות מקצועיות בתדירות גבוהה ידע להתמודד עם כל סוגי הצילינדרים הקיימים.

כן, קיימים לא מעט הבדלים בין סוגי הצילינדרים השונים כאשר ההבדלים המרכזיים שבהם הם: אופן השימוש, רמת האבטחה וכמובן, המחיר. ישנם צילינדרים הנפתחים לאחר הקשת קוד קבוע, אחרים אף לאחר הנחת אצבע בסורק טביעות אצבע ונוספים כמובן נדרשים למפתחות. פריצה לבית על ידי פורץ דלתות מקצועי תיעשה על הצד הטוב ביותר ולא משנה מהו סוג הצילינדר המשולב בדלת.

כמובן, פורץ דלתות מקצועי יודע לפרוץ את כל סוגי הדלתות ולהתגבר על כל סוגי הצילינדרים. פורץ דלתות מקצועי עובר מסלול הכשרה מקצועי ונרחב המקנה לו את כל הכלים לפריצה מהירה, יעילה ומקצועית של המנעולים העמידים ביותר. פריצת דלת רב בריח על פי רוב תיעשה בשיטה האגרסיבית יותר, שכוללת קידוחים והרס הצילינדר הקיים.

כפי שציינו מעלה, ישנן שתי שיטות להשלמת הליך פריצת דלתות. אחת השיטות כוללת קידוחים והרס הצילינדר הקיים, מה שמחייב בהליך החלפת צילינדר. השיטה השניה מאפשרת התגברות על הבעיה ללא כל פגיעה בצילינדר הקיים, מה שתאורתית מאפשר להימנע מהליך החלפת צילינדר. אך חשוב לדעת כי ההמלצה המקצועית היא להחליף צילינדר בכל מקרה במטרה למנוע תקלות חוזרות ונשנות בתדירות גבוהה.

כמובן, פורץ דלתות מקצועי אשר מקפיד לעבור השתלמויות מקצועיות בתדירות גבוהה ידע להתמודד עם כל מצב. חשוב להדגיש כי התמודדות עם פריצת דלת טרוקה קשה יותר מהתמודדות עם דלת פתוחה שלא ננעלת, בשל העובדה הפשוטה כי אין לפורץ גישה לכל חלקי הצילינדר. לאחר השלמת הליך הפריצה בהצלחה, פורץ דלתות מקצועי מיד יעבור לשלב החלפת הצילינדר התקול בצילינדר חדש. חשוב לשים לב כי אכן מדובר בצילינדר חדש מהקופסא הכולל חמישה מפתחות לפחות.