אילן-המנעולן-קאבר-מובייל
פורץ בתים
אילן המנעולן
אילן המנעולן

פורץ בתים מקצועי ומיומן שסיים את כל הכשרתו בהצלחה ידע להתמודד עם כל סוגי הדלתות והצילינדרים

לא מעט אנשים נדרשים לסיועו של פורץ בתים מקצועי לאחר שאיבדו את מפתח הדירה, עשו בו שימוש אגרסיבי שגרם לשבירתו בפנים הצילינדר או התעלמו מכל הסימנים המקדימים לכך שמנעול דירתם עומד לסיים את תפקידו. אם גם אתם הגעתם לפתח דירתכם וגיליתם שאין ביכולתיכם לפתוח את הדלת מכל סיבה שהיא, חשוב שתכירו כמה נקודות חשובות לפני שתתקשרו בבהלה למנעולן הראשון שעולה בתוצאות החיפוש בגוגל. ראשית, חשוב לדעת כי כל פורץ בתים מקצועי נדרש לעבור הכשרה מקצועית ומוקפדת המקנה לו את כל הידע והכלים הנדרשים להתמודדות עם כל סוגי הצילינדרים ביעילות, בהצלחה וללא כל פגע בדלת. לאחר סיום הליך ההכשרה, פורץ בתים יקבל רישיון לעסוק בתחום, כך שאתם יכולים לדרוש תעודות המוכיחות את סיום הכשרתו של המנעולן שלכם. שנית, חשוב לדעת כי עולם המנעולנות עובר לא מעט שינויים משמעותיים בשנים האחרונות אשר באים לידי ביטוי בעיקר בייצור של צילינדרים בעלי רמות אבטחה גבוהות במיוחד ואפשרויות פתיחה ונעילה מתקדמות (קוד קבוע או טביעות אצבע). אם עד לפני מספר שנים כל פורץ בתים בתחילת דרכו ידע להתגבר על כל סוגי הצילינדרים בקלות רבה עם כלים פשוטים וידע דל, הרי לנו שכיום נדרש הרבה יותר בכדי לצלוח הליך פריצה על הצד הטוב ביותר. לכן, אילן המנעולן מקפיד לעבור השתלמויות מקצועיות בתדירות גבוהה על מנת להכיר היטב את כל סוגי הצילינדרים המתקדמים ביותר טרם הגעתו לבית הלקוח.

הכירו את הליך הפריצה – שתי השיטות והשוני ביניהן

לאחר שנגענו בשתי נקודות חשובות אודות חשיבות הכשרתו וידיעותיו המקצועיות של פורץ בתים, חשוב לגעת בכמה נקודות נוספות אודות הליך הפריצה. הליך פריצה לבית והחלפת הצילינדר הסורר כוללים מספר שלבים. בשלב הראשון פורץ בתים יגיע לדלת דירתכם מצוייד ומאובזר בכל הכלים הנדרשים להשלמת הליך הפריצה בקלות ובמהירות ויבחן את הבעיה. חשוב להדגיש כי לא אחת קורה שהצילינדר שובק חיים דווקא כאשר הדלת פתוחה כך שלא ניתן לנעול אותה. במצב זה כל חלקי המנעול חשופים לעיני פורץ בתים כך שהוא יוכל להתחקות אחר מקור הבעיה די בקלות. כל שנדרש לעשות זה להחליף את הצילינדר הקיים ללא צורך בהליך פריצה לבית. לעומת זאת, התמודדות עם דלת נעולה שלא נפתחת מחייבת לפתוח בהליך הפריצה. פורץ מנעולים מקצועי אשר סיים את מסלול הכשרתו בהצלחה יודע כי ישנן שתי שיטות שונות להשלמת הפריצה בהצלחה כאשר הראשונה ידידותית ואינה כוללת פגיעה בצילינדר הקיים, והשניה אגרסיבית יותר וכוללת קידוחים והרס הצילינדר הקיים. אילן המנעולן מכיר את שתי השיטות ויודע להשלים את הליך הפריצה בדרך היעילה, המהירה והמוצלחת ביותר. חשוב להדגיש כי ההמלצה המקצועית היא להחליף את הצילינדר הקיים גם אם פורץ בתים בחר בשיטה הידידותית שהותירה את הצילינדר ללא כל פגע, מה שאומר שאין משמעות רבה לבחירת שיטת הפריצה.

מספר דגשים לבחירה נכונה של הצילינדר הטוב ביותר עבורכם

מיד עם סיום הליך הפריצה על ידי פורץ בתים מקצועי, מתחילים בהליך החלפת הצילינדר הכולל אף הוא לא מעט נקודות חשובות שכדאי שתכירו. תחילה חשוב להקדים ולומר כי כיום יש לא מעט סוגי צילינדרים השונים זה מזה הן ברמת האבטחה שלהם והן באופן השימוש בהם. כפי שהזכרנו מעלה, בשנים האחרונות עולם המנעולנות עבר לא מעט שינויים וביניהם ייצור של סוגי צילינדרים רבים. ככל שרמת האבטחה גבוהה יותר, כך המחיר שתידרשו לשלם על הצילינדר יהיה גבוהה יותר. כמו כן שוני נוסף הוא אופן השימוש בצילינדרים השונים. אם עד לפני מספר שנים רוב ככל המנעולים נפתחו וננעלו על ידי מפתחות בלבד, הרי לנו שכיום ניתן לפתוח ולנעול בעזרת טביעת אצבע או על ידי הקשת קוד קבוע. גם במקרה זה, ככל שהצילינדר כולל אפשרות פתיחה ונעילה חדשנית יותר, כך עלותו תהיה גבוהה יותר. פורץ בתים מקצועי מגיע מצוייד עם מגוון צילינדרים שונים שיכולים להתאים ללקוחותיו. בחירה נכונה של הצילינדר המתאים ביותר עבורכם צריכה לכלול שילוב של נוחות שימוש, רמת אבטחה מספקת ואי חריגה מהתקציב העומד לרשותכם. השילוב בין כלל הנקודות הללו יבטיח לכם בחירה נכונה של הצילינדר הטוב ביותר עבורכם.

וודאו שלא נעשה כל שימוש בצילינדר החדש שלכם

אילן המנעולן, פורץ בתים אשר סיים בהצלחה את כל מסלול הכשרתו ואף מקפיד ליישר קו עם הקידמה המקצועית בתדירות גבוהה, יגיע מצוייד עם מבחר צילינדרים כך שתוכלו לבחור את הצילינדר המתאים ביותר. נקודה נוספת ואחרונה שחשוב שתכירו באשר לעבודתו של פורץ בתים היא בחירת צילינדר חדש לחלוטין. לא אחת פורץ בתים שאינו מספיק אמין ומקצועי בוחר ללקוחותיו צילינדר משומש לאחר השלמת הליך פריצה לבית. פורץ מנעולים הרוצה להגדיל את רווחיותו לכל עבודה יכול לבחור להתקין ללקוחותיו צילינדרים עובדים יד שניה. צילינדרים אלה יכולים לעבוד למשך תקופה אך ההמלצה המקצועית היא להימנע מכך ולהקפיד להתקין צילינדר חדש בלבד. לכן, עליכם לשים לב כי פורץ בתים בוחר צילינדר חדש מהקופסא שלא נעשה בו כל שימוש. אילן המנעולן מקפיד להעניק את השירות הטוב ביותר, לרבות צילינדרים חדשנים בלבד. בחירה נכונה של פורץ בתים מקצועי, אמין ומיומן אשר סיים את כל מסלול הכשרתו ומחזיק ברישיון לעסוק בתחום תאפשר לכם להיות סמוכים ובטוחים בהשלמת מלאכת פריצת בתים והחלפת צילינדר על הצד הטוב ביותר.

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
דילוג לתוכן