תיקון סוויץ לרכב לאחר פריצה – אילן המנעולן

תיקון סוויץ לרכב אילן המנעולן פורץ מנעולים

פורצים רבים מצליחים לפרוץ לרכבים אבל נתקלים בבעיה בהתנעת הרכב לאחר מכן. רכבים היום יותר מוגנים מפעם ומעבר למנעול הדלת אותו קל מאוד לפרוץ, הם צריכים להתגבר גם על האזעקה ולבסוף גם להניע את הרכב על מנת להימלט איתו מהמקום.

כאן פורצים רבים נכשלים כי אינם מצליחים להניע את האוטו, על הדרך הם שוברים את הסוויץ או מחבלים בו ונוטשים את הרכב רק עם החפצים היקרים שמצאו בו ואולי רישיונות הרכב שהשארתם במכונית, בלי לגנוב את הרכב. לאחר מכן נדרש תיקון סוויץ לרכב ואילן המנעולן הוא הכתובת לכך. לפרטים נוספים על שירותים נוספים מלבד תיקון סוויץ לרכב חייגו עכשיו.

מתקנים סוויץ לרכב בקלות – אילן המנעולן

בלי סוויץ לרכב מין הסתם אי אפשר להניע לנסוע. הסוויץ מקושר בדרך כלל למערכת אימובילייזר וגנב או פורץ המנסה להתניע את הרכב בדרך כלל לא מצליח בכך במכוניות החדשות בהן המערכות מקושרות. אם יש לו את המפתח זה כמובן סיפור אחר תיקון סוויץ לרכב או החלפת סוויץ לרכב נדרשים בדרך כלל במקרים בהם נעשה ניסיון לפרוץ לרכב, ניסיון שנכשל והשאיר אתכם עם מתנע מקולקל.

מתי מזמינים מנעולן רכב? כאשר לא מצליחים להיכנס לאוטו או כשיש בעיה להתניע את האוטו. זה קורה כאשר השלט לרכב לא עובד, כשאין לנו מפתח כיוון שהוא הלך לאיבוד ואין לנו מפתח חירום או כאשר האוטו נפרץ. ראשית כל מומלץ תמיד לשכפל מפתח ולהשאיר אותו במקום בטוח בבית למקרים כאלה אך לא חשבתם על כך והיה לכם רק מפתח אחד לא תהיה לכם ברירה אלא להשיג מפתח חדש מהחברה שמכרה לכם את האוטו, ואם מדובר במפתח חכם תצטרכו לעשות קצת יותר עבודה בשביל זה.

מה הקשר בין אימובילייזר לפריצה לרכב

אימובילייזר הוא למעשה התקן ביטחון נוסף ברכב, התקן אלקטרוני שתפקידו להשבית את מערכות הרכב השונות במקרה של פריצה וזיהוי שגוי של מפתח הרכב. כלומר רק בעזרת המפתח המקורי והשבב שבתוכו האימובלייזר מאשר התנעה וברכבים מסוימים הוא אף מחובר למערכת הזרקת הדלת או לסטרטר ולמערכת ההצתה. הכנסת גורם זר לסוויץ מנועת כל סוויץ לרכב מלאפשר התנעה.

תיקון סוויץ לרכב – אילן המנעולן

רוב הרכבים החדשים מבוססים על שבב RFID הנמצא בתוך מפתח הרכב ורק זיהוי של מערכת האימובילייזר של קוד שבב זה המשודר מהמפתח בזמן הכנסת המפתח לסוויץ, מאפשר את הדלקת שאר מערכות הרכב והתנעה. סוויץ לרכב יכול להישבר על ידי פורץ רכבים המנסה להתניע בכוח ולכן תיקון סוויץ לרכב הוא דבר נפוץ אחרי ניסיונות פריצה לרכב.

החלפת סוויץ לרכב אילן המנעולן פורץ מנעולים

צריכים החלפת סוויץ לרכב? חייגו לאילן המנעולן 24 שעות ביממה

תיקון סוויץ לרכב הוא כמובן חובה על מנת שהרכב יכול להניע וגם אם שאר הרכב לא ניזוקו הוא לא ייסע בלי התנעה דרך הסטרטר אלא אם כן תרצו שהמנעולן יניע את הרכב בדרך אחרת עד הבאתו הביתה או אל המוסך שם תבוצע בו החלפת סוויץ לרכב לסטרטר חדש ותקין אך אז תצטרכו לחבר שוב את כל המערוכת לאזעקה, לאימובילייזר ולשבב שבתוך המפתח החדש.

לסיכום, החלפת סוויץ לרכב היא עסק למנעולן פורץ מנעולים לרכב מקצועי שמכיר את כל החידושים האחרונים בתחום ויוכל להחזיר את הרכב למצב נסיעה בשיטות עבודה מתקדמות המתאימות לרכבים חדשים.

הזמינו שירות עכשיו! 

שאלות ותשובות

במידה ופרצו לכם לאוטו וחיבלו בסוויץ תצטרכו להחליף אותו בהקדם. עלות החלפת סוויץ לרכב תלויה בדגם של הרכב שלכם ובמידת העבודה שתידרש כדי להוציא אותו ולהתקין לפי מצב האוטו, המיקום של האוטו ועוד פרמטרים. חייגו וקבלו הצעת מחיק קונקרטית עכשיו מאילן המנעולן.

הסטרטר או הסוויץ מקושר למערכת אימובילייזר שמזהה את המפתח האמיתי ובמידה ולא זה מה שמוכנס אל הסוויץ’ הוא לא מאפשר לרכב להניע.

כן, לפורצים יש שיטות מתוחכמות לפרוץ כמעט כל רכב קיים. יחד עם זאת אימובילייזר מקשה מאוד על הפורץ ומאריך את זמן הפריצה כך שאולי פורץ המזהה מערכת אימובילייזר באוטו יוותר על התענוג לפרוץ לרכב זה.

אילן המנעולן הוא הכתבות שלכם לתיקון סוויץ לרכב, חייגו עכשיו וקבלו הצעת מחיר משתלמת. לשירותים נוספים התקשרו וקבלו ייעוץ ראשוני.

לפעמים הרכב תקוע במקום מרוחק לאחר פריצה ואז מנעולן יעשה את כל העבודה, יחזור ויחליף את הסוויץ במקום בקלות ובמהירות גדולה יותר מאשר על ידי גרירה למוסך והחלפת הסוויץ שם.

צריכים שירות פריצת רכבים מתקדם? צריכים עזרה בהחלפת סוויץ, שכפול מפתח לרכב או פריצה לרכב בכל מקום? אילן המנעולן יגיע עד אליכם עם כלי פריצה מתקדמים ויבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר במהירות וביסודיות עם מינימום נזק לרכב.

שירותים נוספים של אילן המנעולן: שירותי פריצה לבית, החלפת מנעול לבית, תיקון דלתות בבתים, החלפת מנעול רב בריח, פריצה לכספות ועוד שירותים דומים.

גלשו עוד באתר והשאירו פרטים בטופס השארת הפרטים לחזרה אליכם ומתן הצעת מחיר כוללת לכל אחד מהשירותים הללו ממנעולן מוסמך ומקצועי בעל ניסיון רב מהגיע במהירות לבצע את העבודה מאלף עד תו. תודה רבה ובהצלחה. חייגו עכשיו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות.