מנעול חדש לבית – החזק ביותר כולל אחריות

מנעול חדש לבית אילן המנעולן פורץ מנעולים

מתי אנחנו צריכים מנעול חדש לבית, רק במקרים בהם פרצו לנו לבית או באובדן מפתח ולפעמים כאשר המנעול פשוט תקוע ומקולקל משימוש יתר או בלאי. בכל אחד מהמקרים כדאי לקרוא למנעולן מקצועי להחלפת המנעול במנעול חדש וחזק יותר באותה הזדמנות.

הזמינו שירות אמין, מקצועי ומהיר ממנעולן מוביל באזור המרכז עם הסמכות וקבלות, אחריות ושירות ללא תחרות במחירים נוחים למנעולן מקצועי באזור המרכז. חייגו עכשיו או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

כל מנעול לכל דלת – אילן המנעולן

בין אם מנעול פשוט או מנעול מורכב, מנעול חשמלי או מנעול רב בריח, מנעול כספת או גם מנעול הגה – אילן המנעולן מומחה בפירוק והתקנת כל סוגי המנעולים לרכב ולבית ויחלץ אתכם במידת הצורך במידה ונתקעתם בלי מפתח לרכב או לבית.

פעם המנעולים שלהו היו פשוטים והיו הרבה יותר פריצות לבתים ולרכבים. כיום גם הרכבים וגם הבתים מוגנים בעזרת מערכות אזעקה ומנעולים חדשים וחזקים הרבה יותר אך גם שיטות הפורצים התקדמו והם יכולים להתגבר על כל מנעול כמעט. תפקידכם כבעלי הרכב או הבית ואלו שלא מוכנים שיפרצו להם לבית או לרכב, לספק הגנה מקסימלית בעזרת התקנה של מנעול חזק וחכם ומערכות הגנה נוספות שיעבדו כמכלול אחד בהגנה על הבית או הרכב שלכם 24 שעות ביממה.

איזה מנעול לדלת כדאי להתקין

מנעול לדלת חייב להיות חזק ועוצמתי כאשר מנעולי רב בריח, מנעול לדלת מסוג רב בריח ומנעול מולטילוק מספקים את ההגנה הטובה ביותר. אפשר להתקין גם כמה מנעולים על אותה דלת, מנעול עליון ומנעול למפתח ולגרום לכל פורץ לחשוב פעמיים לפני שיתקרב לבית שלכם.

התקנת מנעול חשמלי לבית – אילן המנעולן

מנעול אלקטרוני או מנעול חשמלי זה המיל האחרונה בתחום המנעולים לבית והוא מספק הגנה כפולה גם בצורה מכאנית וגם בשילוב חשמלי. צריכים התקנה של מנעול חשמלי לדלת הבית לגדר החניה וכדומה? צרו קשר ונשמח לתת לכם הצעת מחיר להתקנה של כל סוגי המנעולים לרכב או לבית. חייגו עכשיו.

המלך של המנעולים - מנעול רב בריח

מנעול מסוג מנעול רב בריח מוכר וידוע כמנעולן חזק, אמין ועמיד אשר התקנתו בדלת היא צעד חכם לכל בית במיוחד בית פרטי. כמובן שבית פרטי חשוף יותר לפריצות אך מנעול רב בריח מתריע גנבים ופורצים ולא תזיק גם מצלמה או מצלמת דמה שיעזרו בכך אפילו יותר.

התקנת מנעול חשמלי לבית אילן המנעולן פורץ מנעולים

המנעול שיגרש את הפורצים - מנעול הגה לרכב

מנעול רכב או יותר נכון מנעול הגה לרכב במידה והוא מותקן על ההגה משדר לפורץ שרואה אותו מהחלון ללכת למקום אחר. קל ומהיר להתיקן אותו על ההגה, עלות המנעול נמוכה מאוד אך ההגנה שהוא מספק שווה את זה לכל הדעות. תוך כמה שניות אתם נועלים את ההגה עם המנעול וזה אפקטיבי מאוד כאשר אתם עוזבים את הרכב במקום מבודד או לתקופה ארוכה.

לסיכום, מנעול רכב או מנעול בית חייבים לשדר לפורצים ללכת למקום אחר. אילן המנעולן ישמח להתקין עבורכם את כל סוגי המנעולים לבית או לרכב במחיר הוגן, במקצועיות עם אחריות מלאה.

ביכולתכם להגן על הרכב והבית שלכם באמצעים פשוטים וזולים כמו מהתקנת מצלמת דמה בכניסה לבית פרטי או התקנת מנעול הגה פשוט שיתריע את הגנב מלנסות לפרוץ דווקא לרכב שלם. כל זה בעלות נמוכה וביעילות מרבית. לייעוץ ופרטים על התקנה של כל סוגי המנעולים לרכב או לבית, החלפת מנעולים, החלפת דלתות, שכפול שלט לרכב ועוד, צרו קשר עכשיו.

חייגו עכשיו להזמנת שירות או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם עם הצעה משתלמת. בהצלחה!

הכל על מנעולים

מה הדברים החשובים והפחות חשובים בבחירה בין סוגי מנעולים שונים

מה הדברים החשובים והפחות חשובים בבחירה בין סוגי מנעולים שונים

אנחנו חיים בעידן של שפע. אנחנו כל הזמן צריכים לבחור. בין סוגי מנעולים שונים, בין שיטות אבטחה כאלו ואחרות. בין מנעול לדלת כזה ואחר. בחירה...

איך אנחנו, אנשי המקצוע מתייחסים למנעול רב בריח ולמי היינו ממליצים להתקין מנעול מסוג זה

איך אנחנו, אנשי המקצוע מתייחסים למנעול רב בריח ולמי היינו ממליצים להתקין מנעול מסוג זה

בחירה של מנעול רב בריח היא בחירה כמעט ברורה מאליה בקרב מרבית הישראלים. הסיבות לכך מגוונות, החל מהעובדה כי אחת החברות המרכזיות בתחום היא החברה...

ההשלכות של מנעול חשמלי לבית והאם הוא טוב יותר ממנעול רגיל

ההשלכות של מנעול חשמלי לבית והאם הוא טוב יותר ממנעול רגיל

מנעול לדלת זה כנראה אמצעי ההגנה האפקטיבי והיעיל ביותר שיש לאדם המודרני להציע. אם עד לפני לא הרבה שנים הדרכים של בני האדם להתגבר על...

מנעול לדלת הוא הכלי המשמעותי ביותר לבטחון שלכם ושל בני המשפחה שלכם

מנעול לדלת הוא הכלי המשמעותי ביותר לבטחון שלכם ושל בני המשפחה שלכם

אני, אילן המנעולן, תמיד אומר כי מנעול לדלת הוא לא הדבר היחיד שאנחנו צריכים להתייחס אליו כאשר אנחנו מדברים על מנגנון הנעילה. אני, אילן המנעולן,...

שאלות ותשובות

את המנעול החזק ביותר כמובן. זה הריי הבית שלכם וכל הרכוש שלכם בתוכו לכן כל מחיר שווה על מנת להגן עליו וחבל לחסוך כסף על נושא כזה. מצאו את המנעול הטוב ביותר שידכם משגת והתקינו אותו להגנה של שנים רבות.

החל ממאות שקלים בודדות ועד אלפי שקלים עבור מנעול עוצמתי חשמלי עם כמה נקודות נעילה וחיבור למערכת האבטחה, מנעול עם כרטיס חכם או קוד זיהוי ביומטרי, טביעת אצבע עוד. פנו לקבלת פרטים ומחירים של התקנה על כל סוגי המנעולים המתקדמים ביותר או הפשוטים.

מנעולן מקצועי ייתן לכם אחריות, יעשה את העבודה הטובה ביותר ורק כך תהיו בטוחים שהמנעול מותקן בצורה טובה והוא מחוזק וכן מהסוג הטוב ביותר והמתאים ביותר לדלת שלכם. פנו לאילן המנעולן להתקנת מנעול מכל סוג עכשיו.

מצד אחד כן כי הוא נוח יותר לפתיחה וסגירה וחדשני יותר, מצד שני הוא עלול להיתקע במקרה  של הפסקת חשמל ואז אתם עלולים להיתקע מחוץ לבית לכן וודאו שהמנעול החשמלי שהתקנתם מאפשר פתיחה וסגירה מכאנית בנוסף, למקרה של הפסקת חשמל.

ניתן להתקין מנעול רב בריח גם על דלת ישנה. רוצים לאבטח את הבית שלכם? החליפו לכל הפחות את המנעול הישן בדלת למנעול רב בריח שכן זה עיקר האבטחה, המנעול ולאו דווקא הדלת. חייגו עכשיו להצעת מחיר להתקנת מנעול רב בריח עוצמתי לדלת הישנה שלכם או להתקנת דלת חדשה עם מנעול רב בריח.

מנעול הגה עולה מעט מאוד ומספק הרבה מאוד. זה המנעול אולי הפשוט ביותר אבל היעיל ביותר שכן אף פורץ לא רוצה להתעסק גם עם מנעול הגה בנוסף על מערכת הנעילה המרכזית וכל פורץ יוותר על פריצה לרכב שלכם כשיראה מנעול רכב עליו. זו העסקה המשתלמת ביותר לכל הדעות בעלות מזערית לעומת שווי הרכב.