אילן-המנעולן-קאבר-מובייל
מנעולן רכב אילן המנעולן פורץ מנעולים
אילן המנעולן
אילן המנעולן

שאלת מיליון הדולר: מנעולן רכב או מוסכניק – מה עדיף?

כאשר אתם צריכים לתקן תקלה ברכב שלכם באופן טבעי אתם תיקחו אותו ישירות למוסך. אך כאשר התקלה קשורה למנעול או לסוויץ’ של הרכב, תוכלו גם להזעיק מנעולן רכב על מנת שיסייע לכם. לפיכך עולה השאלה – איזה מבין האפשרויות היא הטובה ביותר עבורכם? הרי כמו שאתם בוודאי מנחשים לכל אחת מהאפשרויות יש את היתרונות ואת החסרונות שלה.

אז הגיע הזמן שתוכלו לדעת מה הכי נכון עבורכם, כך שתוכלו לספק לעצמכם את השקט הנפשי והרכב שלכם יקבל את התיקון המקצועי ביותר. אחרי שתקראו את המדריך הבא, לא יהיו לכם עוד סימני שאלה שקשורים לשאלה הזאת, יהיו לכם רק סימני קריאה מאוד ברורים. אז מוכנים? בואו נצא ביחד לדרך!

מקצועיות לפני הכל – היכן השירות המקצועי ביותר

על השאלה הזאת קשה מאוד לתת תשובה חד משמעית כי זה תלוי מאוד באיש המקצוע שאליו פניתם. צריך להגיד זאת ביושר כי גם מנעולנים לרכב וגם מוסכניקים יכולים להיות לא מקצועיים, ולכן אסור לכם לסמוך על כל איש מקצוע שאתם נתקלים בו ברחוב. חשוב מאוד שתעשו עבודת שטח מעמיקה, כך תוכלו להגיע לאנשי המקצוע שמתאימים לכם כמו כפפה ליד – מבחינת המקצועיות שלהם.

אז במקרה הזה אנו נמצאים בתיקו – תוכלו למצוא אנשי מקצוע איכותיים ומקצועיים גם אם תזמינו פורץ מכוניות וגם אם תיקחו את הרכב למוסך. הכל תלוי בכם, עד כמה אתם מוכנים לבדוק את השטח לפני שאתם מקבלים החלטה כזאת או אחרת. אבל צריך להודות על האמת, בסוף אתם תהיו מרוצים שהייתם מאוד קפדניים ולא התפשרתם על האיכות.

כסף לא בא ברגל – היכן השירות הזול ביותר

לשאלה הזאת אפשר להגיד שיש תשובה יחסית חד משמעית, אך גם כאן תוכלו ליפול על מנעולנים או על מוסכניקים שייקחו מכם מחיר מופרז שלא בצדק. לרוב כאשר תזמינו מנעולן רכב העלות תהיה נמוכה יותר מאשר אם תיקחו את הרכב למוסך – ויש לכם מספר סיבות שאתם בוודאים רוצים לשמוע אותם.

  1. כאשר תצטרכו לקחת את הרכב למוסך ברוב המקרים תצטרכו לגרור אותו, זוהי עלות נוספת שצריך לחשב.
  2. העלות לשעת עבודה של מוסכניק היא גבוהה יותר לרוב מאשר העלות של שעת עבודה של מנעולן רכב.

לכן אם העלות של השירות חשובה לכם, מוטב יהיה שתזמינו מנעולן רכב על מנת שיתקן לכם את הבעיה. אך אם אתם נמצאים בקרבת המוסך, שווה לכם לבדוק גם את האפשרות הזאת.

אל תבזבזו זמן – היכן השירות המהיר ביותר

גם לשאלה הזאת יש לנו תשובה חד משמעית לתת לכם, כאן לרוב אתם תוכלו להיות שלמים עם הבחירה שלכם. מנעולנים לרכב מגיעים הרבה יותר מהר מאשר מוסכניקים, כך שאם הזמן שלכם חשוב לכם ואתם לא רוצים לבזבז אותו לחינם – זוהי חייב להיות האפשרות המועדפת עליכם.

מנעולן רכב יגיע לכל מקום שבו תהיו בתוך מספר דקות על מנת לספק לכם את השירות המקצועי ביותר. מנגד מוסכניקים לרוב יקבלו אתכם אך ורק במוסך עצמו, ולרוב יהיו לפניכם מספר רכבים שמגיעים לטיפולים שונים. כך שאתם יכולים למצוא את עצמכם מבזבזים יום שלם במוסך רק בגלל בעיה קטנה שקשורה למנעול של הרכב. אין שום סיבה שתסכימו למצב הזה, ויש לכם את הכוח לבחור נכון – כל עוד לא תקבלו את ההחלטה שלכם על רגל אחת.

לסיכום – מנעולן רכב או מוסכניק?

אם קראתם את כל המדריך ככל הנראה הגעתם למסקנה חד משמעית שעדיף להזמין מנעולן רכב מוסמך מאשר לקחת את הרכב למוסך. יש לכך לא מעט יתרונות, ובסוף הנזק לכיס שלכם יהיה הרבה יותר קטן. אין שום סיבה שתיקחו את הרכב למוסך במקרה של בעיות במנעול, תקלות שאותן מנעולן רכב יכול לפתור בצורה הטובה ביותר.

כמובן שאם כבר לקחתם את הרכב למוסך אין לכם על מה להצטער. רק תדאגו כי מדובר על מוסך מורשה, כזה שיספק לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר. אך להבא אתם פשוט תדעו כי כאשר אתם מגלים תקלה שקשורה למנעול או לסוויץ’ של הרכב שלכם, האפשרות האפקטיבית ביותר שעומדת לרשותכם היא כמובן להזעיק מנעולן שמתמחה בתחום הרכבים.

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
דילוג לתוכן