אילן-המנעולן-קאבר-מובייל
מנעולן מוסמך
אילן המנעולן
אילן המנעולן

בחירה של מנעולן מוסמך שומרת עליכם בטוחים

תקלות הן לא יצורים אנושיים. הכוונה היא שלא מדובר על מי שמתריע מראש על בואו. אלא מדובר על מי שאנחנו צריכים לשקול בתבונה כיצד להתמודד איתן על הצד הטוב ביותר. מנעולן מוסמך הוא מי שיכול לעזור לנו להתמודד לא אחת עם תקלות במנגנון הנעילה של הרכב, בבית, בשער של החצר וכן הלאה.

אנחנו אמנם חיים בעידן בו אנחנו יכולים למצוא כל דבר על ידי לחיצה פשוטה על כמה מקשים במקלדת. אבל האמת היא כי בחירה של מנעולן מוסמך היא לא תמיד בחירה קלה כל כך. מדובר על בחירה במסגרתה אנו עלולים, בטעות, לבחור מנעולן חירום בשל בהלה, מתוך הרצון לתקן דברים במהירות, אבל לא לקחת בחשבון כי האופן בו זה יתקן את התקלה כעת ישפיע במידה ניכרת על האופן בו התיקון יבוצע וישפיע על הטווח הארוך יותר.

אני, אילן המנעולן רוצה להציע לכם דרכים שונות שיעזרו לכם להבין באופן ברור יותר כיצד נכון ואפשר למצוא מנעולן מוסמך. במאמר הבא ריכזתי עבורכם את הדברים אותם אתם צריכים לדעת כדי לבחור בצורה נכונה וטובה לאורך כל הדרך.

מה מנעולן מוסמך יודע לעשות

ראשית, לפני שנפנה לדבר על האופן בו יש לבחור מנעולן מוסמך, בהחלט צריך לברר מה אותו מנעולן מוסמך יודע לעשות.

למעשה, מנעולן מוסמך יודע לעשות אחת מהפעולות הבאות:

  1. פריצה למבנים ותיקון מנעולים:  מנעולן מוסמך כמובן יודע לתת מענה למה שאנחנו בתחום מגדירים בתור ה- ‘לחם והמיים’ של מקצוע המנעולנות. שאלה שעולה לא אחת עוסקת בשאלה מדוע יש לבחור דווקא מנעולן מוסמך שיבצע את הפעולה הזו? הרי על פניו מדובר על פעולות פשוטות אותן כל אחד יכול לבצע. אלא שבחירה של מנעולן מוסמך עבור עבודה מהסוג הזה היא הכרחית. שכן לא פעם פריצה למבנים והתקנה של מנעולן חדש דורשת ידע גם עבור התקנה של מנעול חדש, מבלי לפגוע בדלת וגם, צריך להבין על איזה מנעול נכון וצריך להמליץ עליו בכל מקרה ומקרה.
  2. פריצה ותיקון מנגנון נעילה ברכב: רבים טועים לחשוב כי בכל בעיה ברכב שלהם עליהם לגשת למוסך ולשלם על עבודה מיותרת כסף רב. האמת היא שזה ממש לא חייב להיות כך. מנעולן מוסמך יכול גם כן לעזור לכם להתמודד עם התקלה בקלות. מנעולן מוסמך יכול לעזור לכם להתמודד עם תקלות שונות המתרחשות לא אחת בקודן של הרכב, באימובילייזר וכן הלאה.
  3. החלפה של דלתות וטיפול במערך הכולל:  מנעולן מוסמך לא מטפל רק במנעול עצמו באופן נקודתי. מנעולן מוסמך נותן, בין היתר, מענה רחב היקף לכל החלקים השונים המרכיבים יחד את מגנון הנעילה. כאשר אנחנו מדברים על מנגנון הנעילה עלינו לזכור כי לא רק המנעול עצמו עומד למבחן, כי אם הדלת, הידית, המשקופים וכן הלאה. כך שעבודה של מנעולן מוסמך כוללת מבט על ומתן מענה כללי לא פעם.

איך בוחרים מנעולן מוסמך לאור הנתונים הללו

כאשר אתם מזמינים מנעולן חירום אתם לא רק רוצים להזמין מי שיכול להגיע במהירות המירבית. בין היתר, אתם כמו רבים אחרים רוצים לבחור בתבונה באיש המקצוע שיעזור לכם להגיע לתוצאה הטובה ביותר עבורכם באופן מלא. מנעולן מוסמך הוא מי שיכול לתת מענה כולל. הרי, כאמור, תקלה לא מתרחשת יום אחד בהיר. לא פעם אנחנו יכולים לראות ניצנים של התופעה בדמות דלת שלא נסגרת כראוי, ידית שלא עובדת כמו בעבר או חור מנעול בו המפתח מסתובב בקושי. מנעולן מוסמך, כזה היודע את העבודה שלו צריך להסתכל על המלאכה מ- ‘מעוף הציפור’. לתת מענה כללי הכוונה, לא רק להחליף מנעול כי אם להבין מה המפגעים השונים שהביאו בסופו של יום לכך שהדלת והמנעול לא יעבדו כנדרש, כמו שהיינו רוצים שאלו יעבדו.

אבל איך יודעים לבחור בתבונה מנעולן מוסמך?  אני, אילן המנעולן מציע להסתכל על הפרמטרים הבאים:

  1. שאלו את אותו מנעולן מוסמך כבר בשיחת הטלפון הראשונה מה דעתו על המקרה שלכם:  כאשר אנחנו לא יודעים באמת למי לפנות לאינטואיציה שלנו יש מקום חשוב בתהליך קבלת החלטות. מנעולן מומלץ לא חייב להיות רק זה ששמעתם עליו דברים טובים, אלא זה שיודע להשרות עליכם ביטחון, לענות תשובות שנותנות לכם את המענה באופן רחב וכן הלאה. כך שההמלצה שלי, אילן המנעולן, היא לא להתבייש ופשוט לשאול את אותו מנעולן מוסמך מה הוא מתכוון לעשות כדי לפתור את התקלה והאם הוא מבין בבעיה איתה אתם מתמודדים ברגעים אלו ממש.
  2. חפשו המלצות:  מטבע הדברים, הדרך למציאה של מנעולן מומלץ היא על ידי בחינה של ההמלצות על אותו איש מקצוע. אין כל ספק כי לקוחות עבר יכולים להציג, באופן המהימן ביותר את האופן בו אותו מנעולן מוסמך עובד באופן כזה שיאפשר לכם להבין מול מי אתם עומדים. אבל, כמובן, גם כאן עליכם להיות זהירים. לשים לב כי ההמלצות אותן אתם קוראים אלו המלצות אמיתיות, כנות, לא כאלו שבעלי מקצוע שונים הכניסו לאתרי אינטרנט כאלו ואחרים מיוזמתם על מנת שיקבלו עוד ועוד לקוחות על אף שאלו לא יודעים לעשות את העבודה שלהם כמו שצריך.

אני, אילן המנעולן, כאן בשבילכם

אני, אילן המנעולן אשמח לעזור לכם בכל תקלה. אני זמין דרך מגוון ערוצי התקשורת העומדים לפניכם מסביב לשעון. אל תחכו, צרו קשר מיד.

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
דילוג לתוכן