אילן-המנעולן-קאבר-מובייל
מנעולן מומלץ
אילן המנעולן
אילן המנעולן

איך בוחרים מנעולן מומלץ ? כל התשובות כאן

אנחנו חיים בעולם מלא במנעולים ודלתות. מנעולים ודלתות נמצאים ממש בכל פינה. החל ממרכזי הקניות הגדולים וכלה במחסנים הממוקמים בחצרות הבתים. מנעולן מוסמך למעשה יכול לפתור עבורכם שלל תקלות במקרים שונים החל מתיקון תקלות הקשורות ברכב הפרטי שלכם וכלה בתיקון של מערכות אינטרקום בבניינים. כך שבמידה רבה, בחירה של מנעולן מומלץ היא הכרח המציאות. בסופו של יום, אנחנו לא מקבלים התראה רגע לפני שמתרחשת לפנינו תקלה בלתי צפויה.

אני, אילן המנעולן, פוגש לא פעם לקוחות שנתקלו בבעיה במנגנון הנעילה אצלם בבית ופעלו בחוסר הגיון רק מתוך הרצון לתקן את התקלה אבל בלי להבין כי בחירה של מנעולן מומלץ היודע את העבודה שלו היא דבר עליו אסור להם לוותר גם בעת משבר. בחירה של מנעולן מומלץ דווקא בעת חירום היא פעולה בעל משמעות מכמה טעמים:

ראשית, משום שמדובר על לא אחר מאשר מנגנון הנעילה של הבית שלכם, בית העסק שלכם, המחסן המשפחתי, הכספת, הרכב ומה שלא יהיה. מטבע הדברים מדובר על אתרים עליהם אתם רוצים להגן ולכן, חשוב לתקין מנעול איכותי, בצורה טובה, כך שתוכלו להיעזר בו בהמשך ללא כל חשש.

בנוסף, חשוב לזכור כי מנעולן מומלץ לא רק מייעץ לכם איזה מנעול לרכוש, מתאים את המנעול לדלת ומתקין אותו, מנעולן מומלץ לא פעם צריך לראות את התמונה הגדולה, לתת מענה רחב ולראות כיצד נוצרה התקלה לכתחילה. כלומר, המטרה היא לא רק להחליף את המנעול, המטרה היא, במידה רבה, לברר האם יש תקלה בדלת, האם יש משהו בצירים או במשקוף שהובילו להיווצרות התקלה. לכן, בחירה של מנעולן מומלץ גם במקרה חירום, צריכה להיעשות בתבונה, זאת על מנת שתבטיחו כי התקלה תטופל באופן כזה שיאפשר לכם לחזור לשגרה במהירות הרבה ביותר.

על מנת להבין כיצד מוצאים מנעולן מומלץ גם אם אתם לא מגיעים מהמקצוע, אני, אילן המנעולן, ריכזתי כמה טיפים והמלצות עבורכם.

מה צריך לדעת לפני שפונים לאיש מקצוע, מנעולן מומלץ

  1. מנעולן מומלץ הוא לא תמיד מנעולן שיש עליו המלצות: זה נשמע מוזר, זה נכון. אבל האמת היא שמדובר על אמת גמורה. היום, בעידן הרשתות החברתיות אנחנו מצד אחד חשופים לאמת על פניו ויכולים לבחור בעצמנו למה להאמין ללא כל תיווך נוסף. אך, מהצד השני, אנחנו חיים בעידן בו רבים ‘שותלים’ על עצמם המלצות כדי להעלות את כמות הפניות של לקוחות. לכן, כאשר אתם מחפשים המלצות עבור מנעולן מומלץ, שימו לב כי אתם מפעילים שיקול דעת. חישבו לפני כן ונסו להבין האם מדובר על המלצה אותנטית או שמא מדובר על מי שרוצה לעשות ‘קופה’ על חשבונכם.
  2. מנעולן מומלץ יודע לענות על שאלות כבר בטלפון: זה לא משנה האם פניתם לאיש מקצוע, מנעולן חירום. מה שמשנה הוא שתהיו בטוחים כי מדובר על מי שאכן, יכול לתת תשובה עבור התקלה בגינה אתם מזמינים איש מקצוע לכתחילה. זאת משום שלא פעם, גם אם מדובר על מנעולן מומלץ מקצועי ומיומן, לא בטוח כי הוא אכן מכיר את סוג התקלה איתה אתם מתמודדים ויודע לתת עבורה מענה. לצורך העניין, לא כל מנעולן מוסמך יודע לתקן תקלות שונות בכלי רכב כמו שלא כל מנעולן מוסמך יודע לתת את המענה השלם עבור הכספת שלכם. שאלו אותו, עוד בשיחה הראשונה לאיש המקצוע, האם הוא יודע לתת את המענה לו אתם זקוקים באופן מספק. האמינו לי, אני, אילן המנעולן, יודע להגיד כי גם אם מדובר במקרה אותו יש לפתור בזה הרגע, אין שום סיבה כי אותו מנעולן מומלץ לא ייתן לכם מענה עבור השאלות שמטרידות אתכם. כך תהיו בטוחים כי הגעתם לכתובת הנכונה.
  3. מנעולן מומלץ ככל שיהיה, אין שום סיבה לא לשאול אותו שאלות על מחיר השירות: אף אחד לא רוצה לשלם סכום גבוה מדי על תיקון תקלה, לא משנה כמה מורכבת היא. לכן, שאלו את אותו מנעולן מומלץ בכמה הוא מעריך את תיקון התקלה שלכם. זאת כדי שתקבלו את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם ברגע האמת.

שימו לב כי אתם מסייעים לאותו מנעולן חירום לעשות את עבודתו על הצד הטוב ביותר

מנעולן מוסמך ככל שיהיה לא יכול לדעת מה התקלה בלי להגיע למקום ולקבל דיווח מהשטח. כאן המקום שלכם להיכנס לתמונה. אתם יכולים לפרט ולתת מידע על אופי התקלה שלכם לאותו מנעולן חירום. זאת על מנת שהוא יגיע, כבר מרגע תיקון התקלה עם הכלים הנכונים והאמצעים הדרושים עבורו כדי לתקן את התקלה במלואה על הצד הטוב ביותר.

אני, אילן המנעולן אשמח לעמוד לשירותכם גם בעיתות שאינן עיתות מצוקה

אל תשכחו כי תקלה לא מתרחשת ביום אחד בהיר. מנעולן מומלץ יהיה מי שייתן לכם מענה גם כאשר אתם מזהים תקלה שנמצאת בחיתוליה. שימו לב כי אם המפתח לא מסתובב בחור המנעול, הדלת לא עומדת על צירה באופן מלא וכן הלאה.

לכן, אל תשתהו. במידה ואתם מזהים תקלה הנוצרת לנגד עינכם, פנו כבר עכשיו לאיש מקצוע, מנעולן מומלץ, שייתן לכם את המענה המלא ויעזור לכם לפתור את הבעיה על הצד הטוב ביותר.

אני, אילן המנעולן, זמין עבורכם בכל עניין. אשמח לעזור לכם בכל תקלה וכל אירוע.

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
דילוג לתוכן