אילן-המנעולן-קאבר-מובייל
מחזיר דלת
אילן המנעולן
אילן המנעולן

מחזיר דלת – הסיבות המרכזיות בגינן רבים בוחרים להוסיף מחזיר דלת לכל דלתות דירתם

לא מעט אנשים בוחרים להוסיף מחזיר דלת לכל דלתות דירתם. מחזיר דלת זהו תוסף ייעודי שכל מטרתו הוא לווסת את סגירת הדלת. מחזיר הדלת מוצב בחלקה העליון והוא מבטיח סגירה אוטומטית ואיטית. יש לכם ילדים בבית ואתם חוששים שדלתות הדירה יסגרו על האצבעות שלהם? רוצים לוודא שהדלת תיסגר באופן אוטומטי? מחזיר דלת זהו התוסף המתאים עבורכם. אילן המנעולן שעוסק בתחום מזה לא מעט שנים מכיר היטב את כל הסוגים של מחזיר דלת המתאימים לכל סוגי הדלתות. בשל הביקוש הגדול לתוסף הייעודי לסגירת הדלת, כיום תוכלו לבחור מחזיר דלת בצבעים וסגנונות שונים לבחירה. מנעולן מקצועי שעבר בהצלחה את כל מסלול הכשרתו ידע להתקין עבורכם מחזיר דלת הן לדלתות פנים והן לדלת הכניסה בצורה מקצועית ומדוייקת.

הכירו את התקלה השכיחה ביותר במחזירי הדלתות ואת הדרך הפשוטה להתגבר עליה

אחת התקלות השכיחות ביותר במחזיר דלת בגינה אנשים רבים נעזרים בשירותיו של אילן המנעולן היא מחזיר דלת שאינו מכוון. לא מעט אנשים מתקשרים לאילן המנעולן בטענה שמחזיר הדלת שלהם עושה את הפעולה ההפוכה וגורם לטריקת הדלת באופן קבוע. הסיבה המרכזית לכך היא בלאי טבעי שעם הזמן גורם למחזיר דלת לאבד איזון ולגרום לטריקת הדלת באופן קבוע. מנעולן מקצועי ידע להתגבר על הבעיה תוך דקות בודדות כך שדלתות דירתכם יחזרו להיסגר בצורה מבוקרת ואיטית. אך רגע לפני שאתם בוחרים את המנעולן שלכם, חשוב שתכירו בעובדה שלא כל אדם המציג את עצמו בתור מנעולן מקצועי ומיומן, אכן עבר את כל מסלול ההכשרה הנדרש בהצלחה. בשל היעדר הפיקוח בתחום כל אדם יכול להציג את עצמו בתור מנעולן מקצועי ולנצל את אי הבנתם של מרבית הציבור בתחום. לכן, לפני שאתם בוחרים את המנעולן שלכם, חשוב שתכירו טיפ פשוט שיעזור לכם לאתר את אנשי המקצוע המיומנים ביותר.

בחרו נכון את אנשי המקצוע שלכם – כך תדעו לזהות מנעולן מקצועי

מנעולן מקצועי המציע שירותי התקנת מחזיר דלת, תיקון דלתות כניסה, ציפוי דלתות, פריצת מנעולים והחלפתם, חייב לעבור הליך הכשרה מלא הכולל שעות ארוכות של  לימודי תוכן מעשי. לאחר תום כל מפגשי הלמידה, המנעולן יידרש להוכיח את ידיעותיו המקצועיות ורק לאחר מכן הוא יקבל רישיון תקף לעסוק בתחום. אילן המנעולן מחזיק ברישיון תקף תוך הקפדה על השתלמויות מקצועיות בתדירות גבוהה. הסיבה בגינה כלל אנשי המקצוע בתחום חייבים לעבור השתלמויות מקצועיות בתדירות גבוהה היא קצב התקדמות כל עולם המנעולנות. בשנים האחרונות פותחו צילינדרים רבים בעלי רמות אבטחה גבוהות במיוחד הכוללים מערכות טכנולוגיות מתקדמות לפתיחה ונעילה בעזרת קוד קבוע, חיישנים שונים, טביעות אצבע או אף אפליקציה ייעודית. כל שאתם צריכים לעשות בשביל לוודא שהמנעולן שלכם מכיר את כל הסוגים של מחזיר דלת, ידע להתאים לכל דלת את המחזיר המתאים לה וכמובן ידע לתקן כל תקלה, זה לבדוק האם הוא מחזיק ברישיון תקף לעסוק בתחום.

הכירו את התקלות השכיחות ביותר בגינן רבים נעזרים בשירותיו של מנעולן מקצועי

מנעולן מקצועי מציע שירות מלא עבור כל לקוחותיו, לרבות פריצת דלתות, תיקון מנעולים, החלפת צילינדרים, התקנת דלתות, ציפוי דלתות, תיקון דלתות כניסה והתקנת מחזיר דלת. אז אם גם אתם מתמודדים עם צורך בשירותים הללו, מנעולן מקצועי הוא התשובה עבורכם. בדומה למחזיר דלת שמתבלה עם השנים ומצריך איפוס וכיוון מחדש, כך גם המנעולים שבדלתות דירתכם. אילן המנעולן שעוסק בתחום מזה לא מעט שנים מדווח כי רוב ככל לקוחותיו מזעיקים את שירותו במטרה להתגבר על בעיות צילינדרים שונות. ריכזנו עבורכם מספר דגשים חשובים שכדאי שתכירו אודות התקלות השכיחות ביותר במנעולים ביתיים ודרכי ההתמודדות עם כל בעיה. אז התקלות השכיחות ביותר הן: התמודדות עם צילינדר מקרטע שלעיתים ננעל ולעיתים לא, התמודדות עם צילינדר שלא ננעל כלל או גרוע מכך, התמודדות עם צילינדר שלא נפתח כלל.

כך מתמודדים עם כל תקלה בצורה מקצועית – תיקון צילינדרים ומחזירי דלתות תוך מספר דקות בודדות

אילן המנעולן יודע להתמודד עם כלל המצבים הללו ומסביר ללקוחותיו שכל עוד הדלת פתוחה, הדרך להתגבר על הבעיה יחסית פשוטה ולא צריכה לקחת יותר מכמה דקות בודדות של עבודה. דלת פתוחה מאפשרת לכל מנעולן מקצועי המגיע לתקן צילינדר או לתקן מחזיר דלת, לאתר את מקור הבעיה. פתיחת הדלת מאפשרת למנעולן לראות את המנעול מכלל צדדיו, מה שעוזר מאוד להתחקות אחר מקור הבעיה. זיהוי מהיר ומדוייק של הבעיה מהווה חלק משמעותי מפיתרונה, ולכן התמודדות עם בעיות בצילינדר או במחזיר דלת פשוטה יחסית כל עוד הדלת פתוחה. לעומת זאת, התמודדות עם דלת נעולה שלא נפתחת נחשבת למורכבת יותר ותצריך מהמנעולן שלכם יותר זמן עבודה. תיקון מחזיר דלת/צילינדר בדלת נעולה יצריך מאילן המנעולן לפרוץ את הדלת ורק לאחר מכן להתפנות לפיתרון הבעיה.

הכירו את מירב הדגמים והסגנונות של מחזיר דלת לפני מעמד הבחירה

השיטה  הטובה ביותר לפריצה היא שיטת הקידוח הכוללת קידוח אחד בנקודה אסטרטגית במנעול המוציאה אותו מכלל שימוש. פגם בצילינדר הקיים מאפשר למנעולן לפתוח את הדלת, לפרק את הצילינדר הקיים ולהרכיב צילינדר חדש במקומו. אילן המנעולן מגיע מצוייד לכל לקוחותיו עם כל הידע המקצועי וכל הציוד הנדרש להחלפת מחזיר דלת ולהחלפת צילינדר לכל סוגי הדלתות. חשוב להדגיש כי כיום יש מבחר עשיר של סוגי מחזיר דלת או צילינדרים השונים זה מזה במראה, בצבע, בסגנון העיצובי וכמובן גם ברמה המקצועית. היכרות עם כלל האפשרויות העומדות לרשותכם תבטיח לכם בחירה נכונה ומוצלחת של מחזיר דלת או צילינדר מותאם לדלתות דירתכם. אילן המנעולן

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
דילוג לתוכן