פריצת כספת ביתית בקלות – אילן המנעולן

פריצת כספת ביתית בקלות אילן המנעולן פורץ מנעולים

לא לרבים יש כספת ביתית אך מי שיש לו כנראה יש לו חפצים יקרי ערך בה, דברים שדורשים כספת כמו יהלומים, כסף מזומן וכדומה. כן החיים יכולים להיות לפעמים כמו בסרטים כאשר גנב פורץ לבית ומנסה לפרוץ גם לכספת. לפעמים זה מצליח ולפעמים לא ולפעמים יש לנו כספת שפשוט איבדנו את המפתח שלה…

בכל מקרה שכזה אילן המנעולן כאן לשירותכם ויכול בקלות לפרוץ כל כספת על מנת שתוכלו להוציא ממנה את הדברים יקרי הערך שלכם מה שלא יהיו: מכתבי אהבה, דולרים, טבעת הנישואין הישנה של סבתא שלכם ומה שתרצו.

כספת ביתית - התקנה ופריצה - אילן המנעולן

כספת ביתית קטנה וחמודה או כספת גדולה ומושקעת המוסתר בקיר, בחדר ארונות או בכל מקום יכולה להיות הבנק הפרטי שלנו אליו אף אחד לא אמור להיכנס. פריצת כספת בין אם כספת קיר או כספת ניידת היא כמובן עניין אישי ולכן אר מנעולן אמין ומוסמך שאתם סומכים עליו יכול לראות ולבצע עליה פעולות, פריצה או התקנה של מנעול חדש או צילינדר חדש במקרה שהכספת נפרצה והמנעול הקודם נשבר או נהרס. התקנת מנעול כספת או תיקון כספות הם שירות של אילן המנעולן, מוזמנים ליצור קשר לקבל את כל המידע על כך עכשיו. שירותים נוספים: פריצת דלתות, התקנת מנעולים, שכפול מפתחות  מכל סוג לדלת ולרכב ועוד.

פריצת כספת ברישיון – אילן המנעולן

כאשר אנו רוצים לפרוץ כספת ביתית כדאי שנדאג לשני דברים: אחד, נבחר בעל מקצוע מוסמך ומנוסה שניתן לסמוך עליו כי מדובר בדבר הכי אישי ופרטי שיכול להיות ושתיים, שתהיה לנו הוכחה שהכספת אכן שלנו כי פריצת כספת לא שלכם מין הסתם היא לא חוקית וכל מנעולן שרוצה לבטח את עצמו מבקש לראות אישור לכך שהכספת אכן שלכם.

כספת קיר – התקנה ופריצה

כספת ביתית יכולה להגיע בכמה צורות וגדולים ולהיות מונחת על שולחן, בארון או במקום מוסתר. פתרון ידוע ומוכר הוא כספת קיר כאשר הכספת מוטמנת בקיר וכך היא לא בולטת וגם תופסת פחות מקום. את כספת הקיר ניתן להסתיר עם תמונה או חפץ אחר וכך היא נסתרת מעיניו של כל אחד ורק אתם יודעים היכן היא נמצאת ורק לכם יש את המפתח.

לפעמים אובד לנו המפתח או ששכחנו את הקוד ונדרשת פריצה לכספת. זה לא עניין פשוט כלל שכן כספת אמורה להיות הכי בטוחה שיש לכן רק מנעולן מנוסה יודע לפרוץ לכל כספת!

התקנת מנעול כספת – אילן המנעולן

כספת ביתית לא שווה כלום בלי מנעול חזק שקשה לפרוץ אותו המותקן עליה. התקנת מנעול כספת טובה יכולה לעשות את כל ההבדל בין כספת לקישוט לבין כספת שבאמת אי אפשר לפרוץ אותה. מנעולן מנוסה מכיר את כל סוגי המנעולים וייבחר עבורכם את המנעול ואת שיטת הנעילה המאובטחת ביותר!

התקנת מנעול כספת אילן המנעולן פורץ מנעולים

תיקון כספות – אילן המנעולן

כספת ביתית יכולה להיתקע מדי פעם, ולא פעם תיקון כספות נדרש לאחר שנים של שימוש בכספת או לאחר פריצה בה נהרס המנעול.

לסיכום, צריכים עזרה בהתקנת או פריצת כספת ביתית? זקוקים לשירות החלפת מנעולים? פנו עכשיו לאילן המנעולן וקבלו ייעוץ מקצועי ראשוני או הזמינו שירות, הגעה מהירה לטיפול יעיל בבעיה. חייגו עכשיו. בהצלחה.

הכול על פריצת כספת ביתית

התקנת מנעול כספת כדי להבטיח שתשארו רגועים ובטוחים

התקנת מנעול כספת כדי להבטיח שתשארו רגועים ובטוחים

אני, אילן המנעולן, מוצא את עצמי לא פעם מתחיל תהליך של התקנת מנעול כספת לאור העובדה כי מדובר על תהליך שבסופו של יום יכול לאפשר...

על היתרונות והחסרונות של כספת קיר ועל דברים שלומדים לאורך השנים

על היתרונות והחסרונות של כספת קיר ועל דברים שלומדים לאורך השנים

אני, אילן המנעולן, נשאל פעמים רבות על מה היא בעיני, הבחירה הנכונה והטובה ביותר של כספת לבית. האמת היא שמדובר על שאלה מורכבת שהפתרון אליה...

כל המידע המקצועי על כספת לבית – על מנת שתוכלו לישון בשקט

כל המידע המקצועי על כספת לבית – על מנת שתוכלו לישון בשקט

אחד התחומים אותם אוהב כל מנעולן זה התחום הנוגע לתהליך של פריצת כספת במקרה של כספת לבית. זאת משום שהעבודה של מנעולן ביום יום היא...

שאלות ותשובות

מצאו את המקום הכי בלתי מתקבל על הדעת והחביאו את הכספת שם. אם יש לכם קיר כפול או מקום מסתור אחר, נישה מוסתרת וכדומה, התקינו שם את הכספת וכסו אותה במשהו שקשה להזיז אותו. מצד שני אם אתם צריכים גישה מהירה אליה מדי פעם כדאי שיהיה לכם קל להגיע אליה בעצמכם.

כספת אמורה להיות חסינה לפריצות כך שמין הסתם יותר קשה לפרוץ לכספת מאשר לדלת בבית למשל, יחד עם זאת מנעולן מומחה יודע לפרוץ לכספות מתוקף תפקידו ויכול לפרוץ לכם לכספת במידת הצורך לאחר שתוכיחו שהיא שלכם וגם לתקן מנעול פרוץ לכספת במקרה הצורך.

מדובר בכמה מאות שקלים, תלוי כמובן באיכות הכספת. להצעת מחיר חייגו עכשיו לאילן המנעולן וקבלו ייעוץ לגבי מחירים, סוגי כספות ומנעולים ועוד.

כספת קיר עדיף להתקין בקיר כמה שיותר פנימי בבית ולא קיר חיצוני שאפשר להגיע אליו מבחוץ. אם יש לכם קיר שהגישה אליו לפריצה מקצועית קשה יותר מה טוב ובכל מקרה כדאי שהקיר יהיה חזק ויצירת החור בקיר לכספת לא תפגע בתשתיות חשמל וכדומה. אם אתם מתכננים מראש את בניית הבית תוכלו להכין חור לכספת מראש.

רוב הכספות מגיעות כבר עם מנעול קיים ולרוב אין מקום להתקנת מנעול נוסף. במקרה בו כספת נהרסה או נגנב המפתח או אבד ואתם רוצים להחליף את המנעול זה אפשרי בהחלט. צרו קשר לקבלת פרטים מלאים על החלפת מנעול כספת ועוד.

תיקון כספת, התקנת כספת ופריצת כספת עושים רק אצל אילן המנעולן ונהנים משירות מעולה, אמינות, הסברים על כל פרט בעבודה ומחיר הוגן. שירותים נוספים: פריצת דלתות, החלפת מנעולים מכל סוג לכל סוגי הדלתות לרבות דלת רב בריח, דלת פלדת ועוד. השאירו פרטים או חייגו עכשיו להזמנת שירות וייעוץ מלא בתחום.

יש לכם כספת ביתית? רוצים להתקין בה מנעול חדש וטוב יותר? אילן המנעולן ישמח לסייע לכם בכך. כל סוגי הפריצות לרכב ולבית במחירים הוגנים. צרו קשר לקבלת הצעת מחיר עכשיו. הגעה מהירה ועזרה בטיפול בכל סוג כספת שיש לכם, קטנה או גדולה, מוחבאת בקיר או חשופה.

קבלו ייעוץ על פריצת כספות והתקנת כספות ברישיון עכשיו ממנעולן מומחה!