החלפת מנעולים באזור המרכז – אילן המנעולן

החלפת מנעולים באזור המרכז אילן המנעולן פורץ מנעולים

שירות החלפת מנעולים מכל סוג, מנעולי בריח ומנעולים של דלתות חכמות, אילן המנעולן הוא מנעולן מוסמך ומקצועי באזור המרכב בעל המלצות שיעשה עבורכם את החלפת המנעולים בדירה או ברכב בצורה המקצועית ביותר. קבלו הצעת מחיר עכשיו.

אילן המנעולן מציע מגוון שירותי פריצה לרכב ולבית כולל אחריות, זמינות 24 שעות, תיקון והחלפה של כל סוגי המנעולים כולל דלתות רב בריח, מנעולים עליונים לכל דלת שיש לכם, חדשה או ישנה.

החלפת מנעולים ברישיון 24 שעות – אילן המנעולן

לאחר שהבית שלנו נפרץ חלילה, יש סכנה שהפורץ מעבר לנזק שביצע והחפצים שהצליח לגנוב או שלא, לקח גם את אחד המפתחות לדלת הראשית או העתיק את צורת המנעול. החלפת מנעולים במקרה כזה הכרחי ואם המנעול, הצירים או הצילינדר של הדלת ניזוקו אז גם החלפת צילינדר צריכה להיעשות. אילן המנעולן יבצע החלפת צילינדר רב בריח, החלפת מנעול פלדלת ואפילו החלפת מנעול תיבת דואר בצורה מקצועית ומהירה ובמחיר נוח. הזמינו שירות עכשיו וקבלו פרטים בטלפון לגביי עלויות, זמן הגעה וכדומה וכן ייעוץ פרטני ראשוני ללא עלות לגביי אפשרויות הטיפול הקיימות, בין אם תיקון, החלפה ועוד.

שירותי פריצה מתקדמים נוספים של אילן המנעולן: שירותי פריצה לרכב, החלפת שלט לרכב ועוד.

החלפת צילינדר במקום – הזמינו שירות עכשיו

לפעמים החלפת מנעולים לא מספיקה וצריך לבצע החלפת צילינדר, הוא המכלול בתוכו נמצא המנעול. לאחר פריצה כל המכלול ניזוק או נהרס ויש צורך לעשות החלפה או תיקון של כל המנגנון. בדלתות ישנות זה לפעמים דווקא קשה יותר מכיוון שקשה להסיר את הצילינדר בלי לפגוע בדלת או מכיוון שאי כבר חלקים דומים בשוק. בדלתות חדשות ומתקדמות לפעמים זה מורכב כיוון שהדלת יכולה להיהרס לגמרי בהסרת הצילינדר יהיה צורך לשפץ אותה.

החלפת צילינדר רב בריח – אילן המנעולן

דלתות רב בריח נחשבות לדלתות החזקות והאמינות ביותר שיש. קשה מאוד לפרוץ אותן והן מהוות הגנה מעולה לכל בית בו הן מותקנות. יחד עם זאת כאשר אנו מאבדים את המפתח לדלת הכניסה של דלת רב בריח קיים חשש שפורץ ישתמש במפתח כדי פשוט להיכנס לבית ואז כל החוזק של הדלתות לא יהיה רלוונטי. במקרה זה אנו חייבים לבצע החלפת מנעולים באותה דלת.

החלפת צילינדר רב בריח בנוסף תחזיר את הדלת שלנו למצבה הקודם ויהיה לנו מפתח חדש שאין לאף אחד אחר. לא כדאי לקחת את הסיכון בהשארת המנעול הישן מה גם שחברת הביטוח שלנו  מחייבת אותנו להחליף מנעול לאחר פריצה כדי שנעמוד בתנאי הפוליסה על פי רוב.

אילן המנעולן - החלפת מנעול פלדלת

החלפת מנעולים בדלת פלדלת היא כמו החלפת מנעולים בדלת רב בריח. לפעמים זו מילה נרדפת ובכל מקרה אם הדלת שלכם הוזמנה מכל חברה שהיא, לאילן המנעולן יש את הניסיון לבצע החלפת מנעול פלדלת בכל דלת קיימת. עבודה יסודית, אסתטית ומהירה במחירים הוגנים ובזמינות גבוהה. חייגו עכשיו לפרטים נוספים.

החלפת מנעול פלדלת אילן המנעולן פורץ מנעולים

החלפת מנעול תיבת דואר - אילן המנעולן

אילן המנעולן מספק שירות החלפת מנעולים בכל מנעול קיים לרבות החלפת מנעול תיבת דואר. למרות שמנעול תיבת הדואר לא נחשב קשה במיוחד לפריצה והוא פשוט מאוד, אם אבד לנו המפתח אליו, תיבת הדואר שלנו תהיה פרוצה ומסמכים חשובים שנקבל בדואר יהיה חשופים לגניבה.

לסיכום, כאשר ביתכם נפרץ או במידה ואבדו לכם כל המפתחות לבית חובה להחליף את כל המנעולים. זה הכרחי גם לטובת בטיחות והגנה מפריצות נוספות וגם לצורכי אישור לחברת הביטוח.

אילן המנעולן יחליף לכם כל מנעול, החל ממנעול תיבת דואר הפשוט ביותר ועד מנעול דלת פלדלת המורכב ביותר. שירותים נוספים: תיקון דלתות, פריצה לרכב, החלפת שלט ברכב, שכפול מפתחות מכל סוג לרכבים ולדלתות וכל שירותי הפריצה והמנעולנות האחרים הקיימים ממנעולן מוסמך ומקצועי בעל ניסיון רב באזור המרכז – אילן המנעולן. חייגו עכשיו להזמנת שירות.

שאלות ותשובות - החלפת מנעולים באזור המרכז

המחירים של החלפת מנעולים בבית נעים בין כמה עשרות למאות שקלים בהתאם לסוג המנעול וגורמים נוספים. התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר מפורטת.

גם אם יש צורך לפרק את הדלת אילן המנעולן מומחה בפירוק והרכבה של כל סוגי הדלתות לרבות דלתות רב בריח והחלפת מנעולים בכל סוג דלת קיימת. חייגו עכשיו לקבלת הצעה.

כל שירותי הפריצה לרכב ולבית, תיקון, החלפה והתקנה של כל סוגי המנעולים בכל סוגי הדלתות הקיימות.

הצילינדר הוא החלק בתוכו יושב המנעול. בדרך כלל הצילינדר לא נפגע לאחר שמנעול נפרץ אך במקרים שכן או כאשר צריך להחליף את כל המכלול, ניתן לעשות זאת.

אם יש לכם יכולת טכנית לבצע את העבודה אתם מוזמנים לעשות זאת אך זה דורש מיומנות גבוהה ומעבר לכך אם ביתכם נפרץ רצוי שמנעולן מוסמך יעשה זאת כיוון שיעשה עבודה מקצועית יותר וגם עבור אישור לחברת הביטוח לאחר הפריצה.

דלת פלדלת נחשבת חזקה ביותר אך אם היא נפרצה ומנגנון הנעילה נהרס חייבים להחליף אותו. הדלת יכולה להישאר והמנגנון החדש יהיה חזק באותה מידה.

בוודאי, ניתן לבצע את העבודה בקלות, במהירות ובעלות נמוכה, חייגו עכשיו לפרטים נוספים והצעת מחיר.

צרו קשר לקבלת מידע נוסף והזמנת שירות פריצה לרכב או לבית, שירות תיקון והחלפת מנעול וצילינדר בדלת מכל סוג לבית ולרכב ושירותים נוספים. חייגו עכשיו לפרטים. בהצלחה.