החלפת דלתות - מגוון רחב של אפשרויות שונות לבחירה

אנשים רבים כיום בוחרים בשירותי החלפת דלתות במטרה להתאים את דלתות דירתם לקו העיצובי בו הם בחרו לעצב את הדירה כולה. בשנים האחרונות חלה עליית מודעות בקרב כלל הציבור לכל עולם האסתטיקה והעיצוב. אם עד לפני מספר שנים דלת הכניסה או אף דלתות פנים הדירה שימשו בעיקר להפרדה בין שטחים פרטיים לשטחים ציבוריים, הרי לנו שכיום אנשים רבים רואים בדלתות דירתם אובייקט עיצובי לכל דבר ועיניין. אז אם גם לכם מתחשק לשנות את מראה דלתות הדירה שלכם ולהתאימן לעיצוב כלל הדירה, שירותי החלפת דלתות על ידי אילן המנעולן הם התשובה הטובה ביותר עבורכם. אילן המנעולן עוסק בתחום המנעולנות במקצועיות רבה לאחר שסיים בהצלחה את כל מסלול הכשרתו כך שהוא ידע להעניק לכם את השירות הטוב ביותר.

החלפת דלתות

שירותי החלפת דלתות כוללים בחירת דלת, סף דלת, צירים, צילינדרים ועוד

מנעולן מקצועי אשר סיים בהצלחה את כל מסלול הכשרתו יודע להעניק שירותי תיקון דלתות והחלפת דלתות על הצד הטוב ביותר. שירותי החלפת דלתות הכוללים את החבילה כולה, מאפשרים לכם לבחור סף דלת, ציר דלת וכן משקוף דלת בהתאם לצרכים שלכם. כלל התוספות הללו יאפשרו לכם להתאים את הדלת החדשה לטעמכם האישי וכן לקו העיצובי בו בחרתם לעצב את הדירה כולה בצורה מקסימלית. לכן, לפני שאתם ממהרים להתחיל בהליך החלפת דלתות, חשוב לדעת כי כיום יש מגוון רחב של דלתות, צירים, צילינדרים, משקופים וספי דלתות מהם תידרשו לבחור את הטוב והמותאם ביותר. על מנת להצליח לבחור נכון, מומלץ בחום להגיע ממוקדים למעמד הרכישה כאשר אתם כבר מכירים היטב את טעמכם האישי וכן את הקו העיצובי בו תרצו לדבוק בעיצוב הדירה כולה. אנשים רבים אשר מוותרים על שלב הכנה זה מוצאים את עצמם אובדי עצות ומבולבלים לחלוטין אל מול המבחר הגדול. בלבול זה על פי רוב גורר בחירות לא נכונות ישארו בדירתכם לעוד שנים ארוכות.

סף דלת - מסייע למניעת חדירתם של לכלוכים או חרקים מתחת לדלת

סף דלת זהו תוסף שניתן להוסיף לכל דלת בעת הליך החלפת דלתות. סף דלת נועד בכדי למנוע מלכלוכים רבים וכן מלא מעט חרקים להצליח לחדור לפנים דירתכם בחריץ שנוצר בין חלקה התחתון של הדלת לבין הרצפה. כפי שהזכרנו מעלה, הליך החלפת דלתות מצריך מכם למקד את טעמכם האישי בכדי להתמודד נכון עם שלל האפשרויות הקיימות כיום. גם לתוסף זה, סף דלת, יש לא מעט אפשרויות השונות זה מזה בסגנון העיצובי ובצבע. אילן המנעולן אשר עוסק בתחום מזה שנים ארוכות מכיר מגוון רחב של תוספי דלתות שיוכלו להתאים כמעט לכל דלת שתבחרו. איש מקצוע מיומן שעבר מסלול הכשרה, ידע להתקין במדוייק את כל סוגי הדלתות בתוספת כלל התוספות שתבחרו.

ציר דלת - מגוון דגמים בסגונות שונים לבחירה

גם צירי הדלת אשר עד לפני מספר שנים היו חלק פרקטי בלבד ללא כל קשר לעיצוב הדלת ונראותה, הפכו בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מסגנון עיצובי נבחר. בשל הביקוש העולה, כיום תוכלו ליהנות ממבחר עשיר של סגנונות ציר דלת שיוכלו להתאים במדוייק לכל דלת שתבחרו. חשוב להדגיש כי בשונה מסף הדלת, ציר דלת משפיע על עמידותה של הדלת לאורך שנים. בחירה לא נכונה של ציר דלת שאינו מתאים לדלת גדולה ומסיבית עלולה לגרום לתקלות חוזרות ונשנות בתדירות גבוהה. אילן המנעולן אשר מציע עבור כל לקוחותיו את שירותי החלפת דלתות ידע להתאים את הדלת שתבחרו לאפשרות מדוייקת של ציר דלת לשמירה מיטבית על תקינות הדלת לאורך שנים.

בחירת משקוף דלת תשפיע באופן ישיר על נראות הדלת כולה

בדומה לסוגי הדלתות, ספי הדלתות ואף צירי הדלתות, כיום תוכלו למצוא מגוון עשיר של סגנונות של משקוף דלת לבחירה. ההבדלים בין כל סוגי משקוף דלת באים לידי ביטוי בעיקר בחומרי הייצור וכן באופן סגירת הדלת. ישנם משקופים המאפשרים ליצור מעין אשליה של דלת ללא משקוף כלל, אחרים דווקא תופסים לא מעט מקום להבלטת הדלת. חשוב שתכירו את כלל הסגנונות השונים לפני שאתם מתחילים בהליך החלפת דלתות כך שתוכלו ליהנות מהמשקוף המתאים ביותר עבור דירתכם. אילן המנעולן הינו מתקין דלתות מקצועי ומכיר היטב את כלל הסגנונות של משקופי פנים ומשקופי חוץ כך שתוכלו ליהנות מהדגמים המתאימים ביותר לצרכים שלכם.

לסיכום

 חשוב לדעת כי הליך החלפת דלתות דורש מכם בחירות של משתנים ותוספים רבים. אם אתם רוצים להחליף את דלתות הדירה בכדי להתאימן לקו העיצובי של מראה הדירה כולה, חשוב להכיר את כל הסגנונות הקיימים כיום עוד לפני שמגיעים למעמד הבחירה. אילן המנעולן מציע את שירותיו עבור לקוחות רבים תוך היכרות עם כל סוגי התוספים והסגנונות העיצוביים השונים.

שאלות ותשובות - החלפת דלתות

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים שואפים ליצור קו עיצובי אחיד בדירתם. עליית המודעות לכל נושא הנראות והאסתטיקה גרמה לכך שרבים רואים את דלתות הדירה בתור אובייקט עיצובי לכל דבר ועיניין ולא רק בתור חוצץ בין שטחי הכלל לשטחי הפרט, כפי שהיה מקובל בעבר.

כן. כיום יש לא מעט סגנונות שונים של דלתות, משקופים, צירים וספי דלתות. כלל האפשרויות הללו מחייבות אתכם למקד את טעמכם האישי לפני שתגיעו למעמד הבחירה בהליך החלפת דלתות, על מנת שתצליחו לבחור נכון ותיהנו מקו עיצובי אחיד בכל דירתכם.

הליך החלפת דלתות כולל הרבה מעבר לדלת בלבד. על מנת שתצליחו לבחור את הדלת המתאימה ביותר על כלל תוספותיה, חשוב שתכירו היטב הן את טעמכם האישי והן את שלל פרטי הריהוט בדירתכם וסגנון עיצובם. התאמה לטעמכם האישי ולקו העיצובי תאפשר לכם לבחור נכון.

סף דלת הוא תוסף אשר ממוקם בתחתית הדלת ונועד בכדי למנוע את חדירתם של לכלוכים וחרקים דרך החריץ שנותר בין חלקה התחתון של הדלת לבין הרצפה. הליך החלפת דלתות מצריך מכם לבחור גם את תוסף זה.

צירי הדלת הם בעצם אלה שמחזיקים את הדלת מעל פני הקרקע. ההבדל המשמעותי ביותר בין צירי הדלתות השונים הוא עמידותם להחזיק דלתות במשקלים משתנים. בהליך החלפת דלתות חשוב לוודא שאתם בוחרים נכון צירי דלת מותאמים למשקל הדלת שבחרתם.