אילן-המנעולן-קאבר-מובייל
דלתות כניסה
אילן המנעולן
אילן המנעולן

דלתות כניסה – כבר מזמן לא רק הפרדה בין שטחי הכלל לשטחי הפרט

ניתן לומר שבעבר דלתות כניסה היוו מחיצה בין שטחי הכלל לשטחי הפרט, סימנו טריטוריה. אנשים לא ייחסו חשיבות רבה לעולם העיצוב, אך בעידן הנוכחי לא כך פני הדברים. עולם העיצוב תפס נפח משמעותי מחיינו והוא נתפס עיקרי וחשוב בעיניי רבים. חשיבות זו הגיעה גם לבחירת דלתות כניסה לבית. בעקבות כך, יצרני הדלתות התאימו את עצמם לצרכיהם של הצרכנים והחלו לייצר דלתות כניסה מעוצבות בעיצובים שונים, בסגנונות מגוונים ובשלל צבעים. בשל אפשרויות הבחירה הרבות והעיצובים המגוונים, המעוניינים ברכישת דלתות כניסה עלולים להתבלבל במעמד הבחירה. במטרה להצליח לבחור נכון את דלת הכניסה המתאימה ביותר לביתכם ללא בלבול מיותר, חשוב להקפיד על הטיפים הבאים.

1 היכרות מעמיקה עם טעמכם האישי – תחילה, חשוב שתדעו מה הצבעים האהובים עליכם והאפשריים לבחירה מבחינתכם, ואילו צבעים אינכם אוהבים ולא ניתן לקחת אותם בחשבון. לאחר בחירת הצבעים האפשריים, חשוב לקחת בחשבון את העיצוב של שאר הפריטים או הרהיטים בבית ואת הצבעים המובילים. בהתאם לכך, גם תוכלו לבחור את צבע הדלת האהוב עליכם וגם תעשו זאת בטוב טעם וללא פגיעה בקו העיצובי שבחרתם לביתכם. 

2 היכרות עם כלל האפשרויות של דלתות כניסה מעוצבות הקיימות בשוק – היכרות מעמיקה עם טעמכם האישי בלבד אינה מספיקה. חשוב מאוד להכיר את האפשרויות השונות הקיימות בשוק, על מנת שתבחרו נכון. ניתן לברר מהם הדגמים המוצעים בשוק, מהם הגדלים הנכונים ביותר להשלמת העיצוב בדירתכם, מהם הצבעים המוצעים בתוך קשת הצבעים האפשריים מבחינתם ומה ההבדל באיכויות, בחומרים והמחירים של דלתות כניסה. כך לא תתפשרו ותבחרו בדלתות כניסה מעוצבות המתאימות ביותר לצרכים האישיים שלכם ולטעמכם האישי. כיצד בודקים זאת? עד לפני מספר שנים, כדי לערוך סקר מקיף שכזה, הייתם נדרשים לחטט רגליים, לעבור מחנות לחנות ולהשקיע זמן ומאמץ. אך כיום, בעידן האינטרנטי תוכלו לסקור דלתות כניסה בתוך מספר דקות ואולי אף למצוא את הדלת שחיפשתם. לכן לא כדאי לוותר על בדיקה אינטרנטית מקיפה וזריזה.

בחרתם להתחדש עם דלתות מעוצבות? חשוב שתכירו כמה פרטים מקצועיים אודות הדלתות החדשות הנמכרות כיום

התקלות השכיחות ביותר, בגינן אנשים רבים נדרשים להיעזר בשירותו של מנעולן

ישנן תקלות שונות העלולות לקרות במנעול של דלתות כניסה לבית. התקלות הנפוצות ביותר הן:

  1. מנעול דלתות כניסה עובד לפרקים. לעיתים נפתח ולעיתים לא.
  2. מנעול דלתות כניסה אינו ננעל כלל והדלת נשארת פתוחה. כך נוצר מצב שלא ניתן לנעול את דלת הכניסה לאורך כל שעות היום.
  3. מנעול דלתות כניסה אינו נפתח כך שלא ניתן להיכנס אל החלל או לצאת ממנו.

אילן המנעולן עוסק בתחום במשך שנים ארוכות ובמקצועיות רבה, ואלה הפתרונות שהוא מציע לכלל לקוחותיו:

במקרה שמנעול הדלת לעיתים נפתח ולעיתים לא, הדרך של אילן המנעולן להתמודד עם הבעיה הינה פשוטה יחסית. משום שכאשר הדלת פתוחה ניתן לראות את כלל זוויות הצילינדר ובעזרת בחינה מעמיקה, ניתן יהיה לזהות את מקור הבעיה ולהביא לפתרונה באופן המהיר והפשוט ביותר. בהתאם לתקלה שיאתר המנעולן בצילינדר הדלת, או שיהיה ניתן לפתור אותה ולהמשיך להשתמש באותו הצילינדר או שיהיה צורך להחליף צילינדר ורק כך תיפתר הבעיה. חשוב להדגיש שאילן המנעולן המציע שירותי תיקון דלתות מזה לא מעט שנים, ממליץ ברוב המקרים להחליף את הצילינדר הקיים, על אף שניתן להתגבר על הבעיה ולהמשיך לעשות שימוש בצילינדר הקיים. הסיבה לכך היא איכותם של הצילינדרים החדשים ועלותם הנמוכה יחסית שיאפשרו לבעל הדירה להנות מצילינדר חדש ואיכותי למשך שנים ארוכות. התקלה האחרונה והמורכבת ביותר, הינה במקרה שהדלת נעולה. במקרה כזה יש צורך תחילה לפרוץ את הדלת ורק לאחר מכן לטפל בתקלה. שיטת הפריצה המרכזית בה בוחרים רוב המנעולנים היא שיטת הקידוח. המנעולן קודח בנקודה אסטרטגית במנעול הדלת, המנעול יוצא באופן מיידי מכלל שימוש, כך שניתן לפתוח את הדלת הנעולה, לשלוף את הצילינדר התקול ולהרכיב במקומו צילינדר חדש.

כל מה שנדרש להחלפת צילינדר בדלתות כניסה

חשוב לציין כי מנעולן מקצועי הינו מנעולן שעבר הכשרה מקצועית והשתלם בהשתלמויות השונות הנדרשות לפיתוח מקצועיותו. לפני שתבחרו בשירותיו של מנעולן מסוים לתיקון דלתות הכניסה שלכם, חשוב מאוד שתוודאו כי הוא עבר את מסלול ההכשרה המקצועית הנדרשת בהצלחה וכי יש בידו את תעודות ההכשרה השונות.

זמן העבודה של מנעולן מקצועי על תקלה שאותרה בדלתות כניסה לא אמור לארוך יותר ממספר דקות ברוב המקרים. כאשר הוא נדרש להחליף את צילינדר הדלת ואין פתרון אחר המתאים לתקלה, המנעולן פותח את הברגים, בוחר צילינדר חדש בהתאם לדלת שלכם, מרכיב אותו ובכך נותן מענה מלא ומקצועי לכל תקלה.

בחירה נכונה של צילינדר צריכה להיעשות בהתאם לצרכים האישיים שלכם ושל שאר בני הבית

חשוב לדעת שבעידן הטכנולוגי אפשרויות הצילינדרים התרחבו וכיום ישנו מגוון רחב של צילינדרים. לפני שתבחרו את הצילינדר החדש שיחליף את התקול, כדאי שתכירו את הצילינדרים השונים. כמו כן, ישנם הבדלים מהותיים בין הצילינדרים הישנים לצילינדרים החדשים. לדוגמה, רמת האבטחה השתדרגה רבות. הצילינדרים החדשים מוגנים הרבה יותר מפני פריצות מאשר אלה הישנים. הבדל נוסף הוא הטכנולוגיה המשולבת בצילינדרים. מלבד רמת ההגנה מפני פריצות, המשתנה מצילינדר לצילינדר, ניתן לפתוח צילינדרים שונים באמצעות הטכנולוגיה בלבד, כמו טביעת אצבע או שימוש בקוד סודי. יש לציין, שהמחירים משתנים בהתאם לרמת האבטחה והטכנולוגיה של כל צילינדר וצילינדר. לכן, ברוב המקרים, צילינדרים המעניקים רמת אבטחה גבוהה יתאימו יותר לדלתות של כספות וכדומה.

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
דילוג לתוכן