אילן-המנעולן-קאבר-מובייל
אימובילייזר אילן המנעולן פורץ מנעולים
אילן המנעולן
אילן המנעולן

מה זה אימובילייזר?

אימובילייזר הוא התקן אלקטרוני ברכב שמטרתו להשבית את אפשרות ההתנעה עד לחיסור מפתח מתאים. בעברית אימובילייזר זה פשוט ‘משבת מנוע’ וכשמו כן הוא ותפקידו להשבית את המנוע במקרה של ניסיון פריצה לרכב דרך התנעת הסוויץ’ בצורה מאולתרת וכדומה.

במרים רבים של פריצה לרכב הפורץ מצליח להתגבר על מערכת האזעקה, לנטרל את האימובילייזר ולנסות להתניע דרך הסטרטר או הסוויץ’ זו הסיבה שברכבים רבים שעברו פריצה נדרש תיקון סוויץ לרכב.

אימובילייזר המחובר למערכת הזרקת הדלק ומערכת ההצתה

אימובילייזר ברכב כיום הוא סטנדרט בתעשייה. אם קניתם רכב לאחרונה סיכוי סביר שיש בו אימובילייזר ואם לא כדאי שתתקינו מערכת כזאת. אימובילייזר מחובר בדרך כלל לשאר מערכות הרכב וברגע שיש ניסיון להתגבר על השבב ולפרוץ את הקוד הוא עושה את עבודתו ומשבית את מערכות הרכב ולא מאפשר לפורץ להניע את הרכב באף צורה.

פריצה לרכב ברישיון והחלפת אימובילייזר – אילן המנעולן

כאשר הרכב שלכם נפרץ דבר ראשון אתם לא צריכים להיבהל. אם יש לכם ביטוח אתם מסודרים והעיקר שאתם בסדר. מכאן והלאה זה רק עניין של זמן עד שתתקנו את הנזק ותחזירו את הרכב למצב הרגיל. הזמינו את אילן המנעולן במקרה שהרכב נפרץ אך הסוויץ’ לרכב ניזוק או במקרה בו אינכם מצליחים להיכנס לרכב במקרה שאבד לכם המפתח המרכזי.

ברכבים עם מפתח חכם עם צ’יפ בתוך המפתח הסיפור קצת יותר מורכב מאשר ברכב רגיל אך גם כאן אין בעיה ואילן המנעולן יעשה עבורכם את העבודה, יפרוץ לרכב הנעול וישכפל עבורכם את המפתח במידת הצורך ויחזיר את המצב לקדמותו בהקדם.

תיקון סוויץ’ ונטרול אימובילייזר ברכב אוטומטי

הרגע בו אנו מגלים שפרצו לנו לרכב או לבית הוא רגע נורא. תחושת החדירה לפרטיות היא הקשה מכל ולאחר מכן אנחנו מתחילים לנסות להבין מה קרה, איך יכול להיות שפרצו לנו לרכב, מה עשינו לא בסדר וכדומה. ברגעים האלה אנחנו צריכים להיות בפוקוס, חדים וממוקדי מטרה והמטרה שלנו היא קודם כל להישאר רגועים ואז פשוט לפעול כמו שצריך.

אם הרכב נפרץ בחניה זה יותר פשוט. אם חנינו במקום מרוחק מהבית והרכב חונה במקום לא מואר ובעל תנועה מעטה אנחנו קצת בבעיה. אי אפשר להשאיר רכב פרוץ ככה בצד ומצד שני אם כבר פרצו אליו אין סיבה שלא נלך פשוט הביתה, לא?

זאת בדיוק הסיבה שאתם חייבים לשמור את הטלפון של מנעולן פורץ רכבים בנייד שלכם. במידה והטלפון עדיין אתכם ואתם בסדר כלומר לא נגרם לכם נזק לגוף ואין צורך להזמין אמבולנס הדבר הבא שכדאי שתעשו זה להתקשר למנעולן ולקבל ממנו עצה מקצועית מה צריך לעשות הלאה, איפה להשאיר את הרכב, מה אפשר לתקן במקום ומה לא ועוד.

במקרה של בית זה ברור שאם המנעול של הבית נפרץ ואתם עומדים לישון בלילה עם המשפחה והילדים עדיף לטפל בזה דחוף וכמה שיותר מוקדם. במקרים כאלה רק מנעולן יכול לתת לכם פתרון מלא.

אילן המנעולן – מנעולן מקצועי ומוסמך לכל צרה!

נפרץ לכם הרכב או הבית? לא יודעים מה לעשות? חייגו לאילן המנעולן וקבלו הדרכה טלפונית והגעה לשטח תוך זמן קצר לטיפול בבעיה בצורה הטובה ביותר.

שירותים נוספים של אילן המנעולן: החלפת צילינדר בדלת, תיקון מנעול רב בריח, שכפול מפתח עם שבב ועוד מגוון שירותים וכל שירותי המנעולן הקיימים ממנעולן מקצועי ומוסמך בעל ניסיון רב המעניק לכם שירות מלא בכל רגע בו אתם זקוקים לכך, 24 שעות ביממה.

אל תהססו להתקשר בכל שעה כי מדובר בכם, בחיים שלכם וברכוש לכם שאתם צריכים לשמור עליו ולהחזיר אותו למצב תקין.

גלשו באתר לשירותי נוספים, השאירו פרטים עם כל שאלה בטופס יצירת הקשר או חייגו אל אילן המנעולן עכשיו להזמנת שירות או קבלת פרטים על השירות, עלויות, אפשרויות ועוד.

לסיכום, תיקון סוויץ לרכב הכרחי לאחר פריצה. אימובילייזר אמור למנוע את הפורץ מלנסות להתניע בכוח במידה והוא מכיר את המערכת אך יש פורצים שמצליחים להתניע את הרכב בכל זאת לאחר שהתגברו גם על האימובילייזר וגם על הסוויץ’.

אילן המנעולן יעזור לכם לתקן את הסוויץ’ הפרוץ והשבור או לפרוץ לרכב במידה הוא נעול ולחבר הכול מחדש במידת האפשר בשטח או לאחר מכן. בנוסף תקבלו הסבר מה ניתן לעשות עם האזעקה, האימובילייזר והסטרטר כך שתוכלו לכל הפחות לנעול את הרכב במקום או לתקן אותו למחרת היום ולהחזיר אותו למקומו הטבעי בחניה מתחת לבית שלכם.

מוזמנים ליצור קשר ולהשאיר פרטים באתר או לדבר אתנו עכשיו להזמנת קריאת שירות למנעולן 24 שעות ביממה. אחריות ואמינות מעל הכול, חייגו עכשיו, בהצלחה! >>

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
דילוג לתוכן